Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan pasi aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi aki nem szereti az ujjazást csinálni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
szerintem ne az én pasim imádja
2009. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
vagyis nem
2009. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Talán rossz tapasztalatból adódik.

Ha egyszer valakit leoltanak ilyen téren és még fiatal az illető,akkor inkább kikerüli a dolgot!

Vagy lehet nem is próbálta még!

Szerintem könnyen rá lehet vezetni és megszerettetni velük!

2009. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Létezik. Pl legjobb barátom, akivel mindent megbeszélünk. Na ő nem szeret se ujjazni, se nyalni. Utána meg panaszkodik, hogy nehezen csusszan be a farka, meg hogy nem elég nedves a csaj... No comment.


20/L

2009. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Nézd, szerintem az lehet a gond, hogy nem biztos teljesen a dolgában és ügyetlennek érzi magát.

Senki sem születik úgy, hogy ilyeneket tudjon, tehát MUTASD MEG NEKI. Pl: pár másodpercig te csináld magadnak, majd ő csinálja neked, miközben te irányítod a kezét. De még ezek mellett is szükséges, hogy beszéljetek előtte ilyenekről, mivel sajnos nem sokat látni kívülről abból, hogy te ott bennt mit is csinálsz az ujjaiddal. Vagy neten olyan oldalra irányítod, ahol hasonló témákat taglalnak.. De egy biztos..ha ezeken túlestek és látja majd rajtad, hogy élvezed a dolgot, akkor neki is tetszeni fog, hogy örömet okozhat és utána nem is kell kérned...

2009. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)

sokat segítettetek:)

2009. márc. 15. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!