Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az araboknak tényleg gúla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az araboknak tényleg gúla alakú farkuk van? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem hinném:D
2009. márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Ajaj, rossz vagyok mértanból, milyen az a gúla ? :-)

Egyébként hidd el, semmiben se más a farkuk mint a fehér srácoknak (tapasztalat ..) Sőt fiataloknál izgatóbb az a kicsit sötétebb bőr, sötétebb de nem erősebb szőrzet stb, aztán érdekes egy dolog, mert ahogy idősödnek, ez a dolog megfordul, és kifejezetten taszítóak lesznek, én ezt már nem egynél megfigyeltem. Tizen, huszomévesek tök izgatóak tudnak lenni, de 40-es már egy horror nagy átlagban, persze ez valószínű összefügg azzal, hogy a nagy machista arab társadalmakban ugye egy férfikép olyan, hogy akkor jó, ha mocskos, pocakos, durva, büdös, mogorva, agresszív Ennyi, ha nem ilyen akkor nem férfi, és ahogy mondtam, ezt tapasztalatból mondom, kicsit éltem arab országban, kb. ezt vontam le.

2009. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pedig a Kelemen Anna mondta a Méhkirálynőben:)
2009. márc. 14. 09:31
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
És te nem elég, hogy meghallgattad, de még el is gondolkodtál azon, amit Kelemen Anna mondott?
2009. márc. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
szerintem a kelemen anna az annyira sötét, és szerintem az ő szava nem különösebben mérvadó
2009. márc. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az a nő azt sem tudja, mi a gúla.
2009. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
anyám ez csak téged minősít, hogy ilyen pi..@ szavaira adsz.
2009. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kelemen Anna? Hát az egy s**r ku**a. Annyit ér hogy lehugy*zzuk. De én se vagyok biztos benne hogy tudja mi az a gúla...
2009. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek azzal, hogy az a nő valószínűleg azt sem tudja, mi az a gúla...
2009. márc. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

21:40-es vagyok.


kelemen anna tényleg nő? én azt hittem hogy valami "megszelídített" állat...

2009. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!