Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Maszturbáltok, ha van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Maszturbáltok, ha van is barátnőtök, de még nem jutottatok el az orális szexig és hogy lefeküdjetek egymással?

Figyelt kérdés
Gyakran előfordul? Naponta?
2009. márc. 13. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 7végén találkozom a barátnőmmel,és hétköznap néha elöfordul!-pl:ha telefonon beszélünk és Ő fürdik,és elmeséli hogy-hogy simogatja magát,és mit csinálna velem ha ott lennék!!:-)
2009. márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első: az már telefonszex :D Amerikai pite effektus :)

Amúgy meg sztem minden fiú maszturbál, akár van barátnője, akár nincs, akár van szex, akár nincs...

Nagyon ritka, ha egy srác nem szokott.

2009. márc. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hu de aktuális ez a kérdés....épp tegnap nézegettem vissza barátom gépén az előzmények..na mi vol ott?háát kb 100 pucér szétterpesztett lábú nő i kép..ztán körbe néztem a gépn is ott is volt egy adag...mikor hazajött persze látványosan kitörölte...de én hajnali 4 ig csak bőgtem,mert ő mindig azt mondta hogy nem szokott...erre...nem értem mért kell ilyen semmibe hazudnia, bár azt sem értem mi szüksége erre...nagyon rosszul eset...
2009. márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
minden pasi masztubál
2009. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
eleinte nekem is rosszul esett főleg ha voltunk is együtt... sokszor ugy csináltam mint aki alszik és amikor elemrült volna a számítógépbe mindig el kezdtem mocorogni hahaha erre abbahagyta... mára már nem is érdekel... pedig ritkábban vagyunk együtt...
2009. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!