Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sokat önkielégítek? Egy nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat önkielégítek? Egy nap egyszer általában, de van mikor 3-4szer is.

Figyelt kérdés

már kb egy éve önkielégítek. hál istennek 3 hónapja van barátom. de még nem merek vele lefeküdni pedig örülten kívánom. lelkiismeret furdalásom van de nem birok lemondani róla..

18/szűz lány


2009. márc. 13. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A napi 3-4 tényleg kicsit sok :D Ha nem akarsz lefeküdni még a barátoddal,az teljesen rendben van,meg az is rendben van,hogy már nagyon kívánod,ezért önkielégítesz sokszor.Ezért ne legyen lelkiismeret furdalásod,nagy a valószínűsége,hogy ő ugyanezt csinálja.:)
2009. márc. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapja vagyunk együtt a barátommal,elsők vagyunk egymásnak,de még nem jutottunk el odáig,hogy lefeküdjünk egymással.Én is szoktam és úgy gondolom a barátom is:) Nincs ebben semmi baj!


18/L

2009. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
NO problémo nincs ezzel semmi baj én is napjában 2-3 szor magamhoz nyulok. Hogy miért néha mert unom magam néha meg csak ugy. Igaz most nincs barátnőm de amikor volt akko is csináltam xd. A lényeg a lényeg hogy nem égő igaz nem szabad hangoztatni de egyébként megszokott.
2009. márc. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mindenki csinál önkiel=egítést hogyan szoktad csinálni?
2009. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
általába ágyban simogatom magam aztán..hogy érted hogy hogy szoktam?
2009. márc. 15. 09:05
 6/6 anonim válasza:
csak maradj mindíg józan! :D
2009. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!