Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiúkat mennyire zavarja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat mennyire zavarja a lányokon a narancsbőr? Tehát pl ha a barátnőtöknek lenne. Akkoris tetszene a feneke?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőmnek van egy kicsi,(Ő 15)de engem egyátalán nem zavar!!Szeretem és kész!!Nem fogom és eszembe sem jutott dobni,vagy reklamálni érte!!Őt viszont naon zavarja!!

(21F)

2009. márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ:)
2009. márc. 13. 22:59
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

szerintem nincs olyan akinek ne lenne

sportolni kell és sok zöldséget gyümit ennnnnni

zavarja szerintem a pasikat

18/L

2009. márc. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az exemet zavarta, sokszor felhozta a dolgot,úgyhogy mindent megtettem,hogy eltüntessem!Sikerült!Azóta odafigyelek a táplálkozásomra, rendszeresen sportolok,és szép feszes narancsbőrmentes popóm van!A jelenlegi párom pedig imádja!Szóval el lehet tüntetni,de kemény meló, és még keményebb megakadályozni,hogy visszakerüljön!De úgy gondolom,hogy fiatalkorban muszáj sportolni, izmot erősíteni,hogy egy gyerek után ne lógjon mindenünk!23/L
2009. márc. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

(A pasik fele azt se tudja mi az.)

Szerintem csak akkor zavarja őket, ha nagyon durván. De 1-2 csíkocska nem vészes..

2009. márc. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2009. márc. 13. 23:39
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar (kivéve a nagyon szélsőséges eseteket), sőt, tudván , hogy ő sem tökéletes még jobban is tetszik... 24/F
2009. márc. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Engem zavar,mert szeretem a sportos izmos popsikat!
2009. márc. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fiúk többsige nem is tudja nagyon,hogy mi az:) Az én barátomnak még egy fél éve említettem meg h minta narancsbőrös lenne a combom egy picit nem?:D De aztán végülis rájöttem h nem is tudja nagyon h mi az:) Kár volt felvilágosítanom:D
2009. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tade ***** válasza:
100%
Szia. Az en ferjem 34 eves es anno kisportolt alkat volt teli izommal :) Azota felszedett 25 kilot, nem mondhatnam, hogy kover, inkabb aranyosan szedte fel. Csak hat oneki is megjelentek azoka feher csikok a csipojen, kezen, combjan :) Namost, ha ot nem zavarja a sajatja, akkor miert zavarna, hogy nekem van 2-2 csikom a combomon?
2009. márc. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!