Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy férfinak/fiúnak mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak/fiúnak mindig sikerül elélveznie szex közben, pl. akkor is, ha szűz volt és ez az első alkalom?

Figyelt kérdés
Mert ugye tudjuk,hogy egy lánynak nehezen jön össze,sőt előfordul,hogy nem is sikerül.Ezzel szemben egy fiú/férfi mindig eltud élvezni,minden egyes alkalommal? És ha szűz és az első alkalomra kerül a sor,neki tuti összejön az orgazmus?
2009. márc. 13. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha pl. fáradt (a csaj se tud segíteni, azzal h ő van fent) és nem bírja végig akkor nem, de egyébként a férfiaknak ez sokkal könnyebben megy.
2009. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltál!:)
2009. márc. 13. 23:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mint férfi csakis a magam nevében "beszélhetek",mert nekem olyan még nem volt,hogy ne élveztem volna el. Ha már áll a cerka és lüktet mint a felhevült mozdonykerék,onnantól kezdve nincs visszaút. Amikor szűz voltam,akkor is minden probléma nélkül elélveztem. Azóta is minden egyes alkalommal. Csak most így írás közben jutott eszembe,hogy egyszer amikor feszült voltam nem sikerült annyira mint szeretem volna. Sajnos "akció" közben csődöt mondott az uraság és olyan szépen lelankadt mint a szomorú kiskutya füle és így elmaradt a gyönyörű élvezés.
2009. márc. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!