Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokhatnék le az önkielégítésről?

Figyelt kérdés
Ffi vagyok és az önkielégítésről szeretnék fokozatosan leszokni. (úgy vagyok ezzel mint más a cigivel,nehezen szokom le róla) Szeretek önkielégítést végezni,hiszen akkor nem csinálnám,de az a baj,hogy minden nap gyakorlom és próbáltam már egy-két napokat kihagyni,de utána ismét magamhoz nyúltam. Házasságban élek és a nemi élet mellett is szüksékem van kielégülésre,mert úgy érzem kevés volt,pedig nem panaszkodhatom a páromra. Állítólag vannak férfiak,akik sohasem nyúlnak magukhoz még a rendszeres nemi élet mellett sem és ha nem is teljesen,de hoszabb időkre szüneteltetni szeretném az önkielégítést. Mi lenne a legjobb megoldás arra,hogy ne érezzem hiányát a kielégülési vágynak,mivel kéne elfoglalnom magam? Szinte mindent kipróbáltam,hogy eltereljem a figyelmemet még a gondolatától is,de eddig nem sok sikerrel.
2009. márc. 13. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Oh, ez egyáltalán nem vészes, a férfiak többsége rendszeresen maszturbál a felesége kielégítése mellett (még mindig jobb ezt tenni, mintha megcsalnád). Egyébként sem kell az önkielégítést túldimenzionálni, ugyanolyan természetes, mint a tüsszentés vagy a vizelés.


Én nő létemre minden héten maszturbálok egyszer, hétvégén, amikor van időm elterülni egy nagy kád vízben, pedig van férjem.

2009. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem miért akarsz leszokni? Én nő létemre rendszeresen,akár naponta többször is csinálom,holott van párom,de a kettő nem ugyanaz,legalább is szerintem.Nem ártalmas,maximum ciki:)
2009. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem ártalmas, se nem ciki, sőt kifejezetten egészséges. Miért akarsz leszokni?
2009. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy egészséges. Volt is erről valami tanulmány, hogy a rendszeres önkielégítést végző férfiak körében több tíz százalékkal ritkábban fordul elő prosztatarák és más hasonló kórságok, mint az egyáltalán nem, vagy csak ritkán önkielégítőknél.


Vulgárisan tehát mondhatnánk azt is, hogy "hokizz az életedért", de kissé prózaibban megfogalmazva egyszerűen az a helyzet, hogy kimondottan egészséges, és nyugodtan csináld akár napi rendszerességgel is.

2009. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a szexuális életed minősége nem romlik (ugyanúgy tudsz teljesíteni az ágyban, és ugyanolyan gyakorisággal mint mindig) és persze a feleségedet is ki tudod elégíteni, akkor semmi szükség arra, hogy leszokj az önkielégítésről!

Egyrészt a szexuális jellegű vágyakat nagyon nehéz másfelé terelni (ha csak a szex jár a fejedben, akkor hiába próbálsz keresztrejtvényt fejteni: álló f..okkal elég nehéz) :)

Másrészt pedig ha valameddig vissza is tudod fogni magad, a kielégítetlenség, és az elfojtott szexuális vágy más módon fog a felszínre törni: pl. ingerült leszel, türelmetlen, stb. Ennek pedig a családod látná kárát.


Szóval amíg az ágyban a feleségeddel minden rendben van, addig semmi káros nincs az önkielégítésben, a "leszokással" többet ártanál mint használnál :)

2009. márc. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszine válaszokat. Mindenképpen megfogadom a tanácsokat és nem kínzom magam.
2009. márc. 14. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!