Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 3 pasival szeretném csinálni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pasival szeretném csinálni, ezzel ugye nincs semmi baj?

Figyelt kérdés
Ez csak egy egyszeri alkalom lenne,de kiszeretném próbálni.Ettől ugye még nem leszek olyan ha értitek mire gondolok?Amúgy 17 éves vagyok és már nemvok szűz.
2008. febr. 17. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? 17 évesen még baromira ráérsz az ilyesmire. Már most négyesben akarod csinálni? Nem fogsz korán kiégni?
2008. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem csak a kiégésről szól a dolog! Nem tudom, hogy egyátalán hogy fordulhatott meg a fejedben, hogy egyszerre 3 pasival! Ez elég kurvásan hangzik! Ha nem akarod, hogy ezt gondolják rólad, akkor nem ajánlom, hogy belemenj ilyenekbe!
2008. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ettől bizony ilyen fiatalon mindenki meg fog bélyegezni.Gondolod, hogy az a 3 srác majd titokban tartja?Egyből beazonosítanak, hogy mi vagy...
2008. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
89%
Szerintem is tul korai ez a dolog még neked hisz fiatal vagy hozzá!Viszont nem bűn ha v.ki erre is vágyik!Senki sem szent csak sokan nem merik bevallani mire vágynak!Ha nagyon ki szeretnéd probálni akkor szerintem várj még vele jopár évet addigra mar tapasztaltabb leszel és szerintem 2 pasi is bőven elég lesz elsőre!És ami még fontos szerintem hogy ismerd meg őket jobban mielött megteszed ezt a lépést és figyeljetek mindenképp a védekezésre!Üdv
2008. febr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember eljátszik a gondolattal. Én biztos nem tenném meg, rejtam ne osztozkodjon senki, én sem osztozkodom! Beleőrülnéka gondolatban, hpgy ha kitudódik, ki mit gondolna rólam, és abba sem szívesen gondolnék bele, hoyg a 3pasi aztán miket beszél meg/ki rólam.

HA még is belemész csak úgy hogy biztos vagy benne és a későbbiekben nem bánod meg!

2008. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha nagyon szeretnéd, és a pasik is megbízhatóak, miért ne tehetnéd? A mai világban már nagy a szabadosság. Csak arra vigyázz, baba ne legyen belőle.
2008. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
azt nem mondanám, hogy fiatal vagy hozzá, de ha nem is leszel "olyan", sokan fogják azt gondolni rólad.
2008. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

De nagy baj van!Ez szörnyű!Kiakarod mutatni mindenkinek hogy

ribi vagy?Sajnos nagyon bedák világban élünk!Ribikém,sok sikert,s menj el a dokihoz(elmebaj)

2008. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek általában sok mindenre vágynak..a nők és a férfiak is.

Úgyhogy ha 4-es szexről fantáziálsz, vagy arról hogy a hétfejű sárkánnyal csinálod akkor sincsen semmi baj..teljesen normális vagy.


Viszont nagyon nagyon fiatal az ilyesmihez. Ismerek olyan lányokat, akik a te korodban kíváncsiságból beleugrottak ezekbe az álmokba...nem verték nagy dobra, senki nem kurvázta őket..de így visszagondolva sok lelki sebet szereztek az érzelem nélküli aktusok során.

Na ez az amire szerintem nagyon vigyáznod kell, mert egy életre megundorodhatsz a világ egyik legtermészetesebb és legcsodálatosabb érzésétől, ha rosszkor, rossz helyen, rossz körülmények között nem megfelelő partnerekkel próbálkozol.


Szerintem várj még, mert sokat veszíthetsz!

2008. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer próbáltam 2pasival és hiába ígérgették hogy titok marad utána azzal menőztek és mindenki megtudta a baráti társaságban.Elég ciki volt.Sztem ilyen szempontból nincs olyan pasi aki megbízható mert úgyis kikotyogja hogy ő milyen menő dolgot csinált.Max ha van barátnőjük akkor titokban tudják tartani,de akkor meg te vagy szemét hogy ilyennel csinálod.De ha nagyon akarod próbáld ki,csak számíts rá hogy ki fog derülni,és nem sok jót fognak rólad gondolni.Persze ha nem izgat hogy mit gondolnak mások akkor mindegy.
2008. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!