Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal 4-szer próbáltunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 4-szer próbáltunk lefeküdni, de amikor "akció" lett volna, egyből lelankadt. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem össze a barátommal, eddig 4 szer próbáltunk lefeküdni egymással, de amikor 'akció' lett volna egyből lelankadt (egy hosszú előjáték után). Orálisan nem volt még ilyen probléma, sőt hamar fel is tudom izgatni. Egyikőnk sem kezdő a témában, mindkettőnknek volt már pár szexuális kapcsolata. Ő fél éve nem volt lánnyal, ha ez számít valamit. Tabival védekeztünk, nem gumival. Huszonéveink elején járunk.
2008. febr. 17. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl sokáig húztátok az előjátékot! Vagy nagyot nagyot akar teljesíteni és ezen parázik!
2008. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem is csak parázik.Hát ha az én barátommal 2 hétig nem vagyok együtt akkor a köv szex nagyon nagy lesz.Alig várja nem hogy lelankad...cvsak a teljesítési vágy lehet a baj sztem :)
2008. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Szia!Szerintem is vagy sokáig tartott az előjáték,vagy ideges lett!Vagy nem birja a gumit.Van akinek attól lelankad.Pl mi nagyon ritkán használunk gumit,eleinte nálunk is voltak lankadások a gumi miatt.Nekünk jobb gumi nélkül.2 éve gumi nélkül szeretkezünk,nem szedek tabikat,s még soha nem estem teherbe!Gumi olyan mint zokniban mosni lábat-szokták mondani a pasik!Sok sikert!21 éves csajszi!
2008. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :)
2008. febr. 17. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De jo neked basszus hogy nem esel teherbe nélküle...ááá kmázlista ÜDV.:2ik válaszadó
2008. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ideges.
2008. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!