Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az 5-odik randin van mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az 5-odik randin van mar nalatok hatar, vagy johet barmi?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
sztem mehet bármi
2009. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
67%
Ezt nektek kell érezni. Mindenkinek és mindenkivel más a mérce.
2009. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
attól függ hány évesek vagytok...
2009. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Én akörül már nem éreztem akadályát annak sem, hogy lefeküdjünk egymással, nagyon szeretjük egymást azóta is a barátommal. De ha mégegyszer történne, lehet hogy nem adnám magam 'olyan könnyen'. Bár azt mondja, ettől még nem tűntem neki könnyelmű csajnak! De az idő minket igazolt, immár 15 hónapja együtt!
2009. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem semmi, hisz csak ismerkedünk. Nem a randi számtól függ, én igenis elvárom, hogy udvaroljanak.
2009. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
78%
ajánlhatok 1 könyvet?Jhon Gray :Marsés Vénusz párkeresőben.Sokmindent segitett megérteni a pasik gondolkodásásból.Libriben vagy Alexandrában lehet kapni.Ha átfutod az is segithet,de jobb ha kiolvasod és mindet értesz.
2009. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
68%
Én az első randin lefeküdtem a barátommal és 5 éve élünk együtt...
2009. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó válaszadónak: mi meg a megismerkedésünk után 1 héttel és most a feleségem... :)


Ennyit a hülye várakozásról, udvarlásról meg egyéb romantikus maszlagtól.


Szóval 5. randin bármi mehet, amihez kedvetek van.


25/f

2009. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!