Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy lánynál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy lánynál elérni hogy orgazmusa legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok csak arra lennék kiváncsi hogy hogyan lehet elérni egy lánynál hogy orgazmusa legyen akármijen módon...értem ezalatt h csikló vagy hüvelyorgazmusa legyen.ÉS hogy ha a barátnőőm szexközbe azkéri h lassitsak és utánna haggyam abba akkor csak elélvezet vagy orgazmusa is volt?
2009. márc. 12. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy orgazmusa legyen türelem kell, és az hogy megmutassa neked, hogy mi és hogy jó neki. Az hogy elélvez, és orgazmusa van szerintem ugyanaz. Azt tudnád ha orgazmusa volt, de kérdezd meg bátran, beszéljetek róla. Miért is kéri hogy hagyd abba? Mert hogy lassíts azt értem, mindenki más ritmusban szereti..
2009. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!