Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Maradi dolog, ha valaki csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradi dolog, ha valaki csak ágyban (puha párnák közt) szeret szexelni? Igen? !

Figyelt kérdés

Semmi extrém hely, semmi szúrós, csípős, kemény (bokor, föld, fal, kő).

Nyugtassatok meg, hogy nem vagyok egyedül:)!


2009. márc. 12. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugi,én is csak ágyban szeretm még állva sem kellemes nekem, fáj. igazmég nem csináltuk, kocsiba parkba.... de nem is akarom,számomra ez intim és csak kettőnkre tartozik .
2009. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedul, en is az agyban szeretek, ott a legjobb!!!
2009. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén.
2009. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a támogatást. Nekem csak elvonja a figyelmemet, ha kényelmetlenek a körülmények:)
2009. márc. 12. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hm hát én a természet lágy ölén is szeretem,de meg tudom érteni aki nem,tényleg kényelmetlen,bár kétségtelenül izgis:-D A csalán is sok kellemetlen percet okozott már számomra:-D
2009. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát de nem is a kényelem a fontos az ágyon kívül!:D Hanem az izgalom, az újdonság. Nem az a legfontosabb akkor, hogy maximálisan el tudd engedni magad kényelmesen, mint az ágyban, nem attól lesz az olyan jó:)
2009. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos az én párom is csak így szereti, és őszintén szólva 8 év után nekem ez már kezd nagyon egyhangú lenni. Mindíg ugyanott, mindíg ugyanúgy.. Lassan már kedvem sincs belekezdeni a szokásos műsorba.
2009. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül. De érdemes megfogadni: "a változatosság gyönyörködtet"!
2009. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!