Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen torna van ami segítene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen torna van ami segítene eljutni az orgazmusig?

Figyelt kérdés
egy lány.
2009. márc. 12. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Kriston intomtorna segithet a huvelyizom erositeseben, amivel konnyebben el lehet erni az orgazmust, DE nem ezen mulik.
2009. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Callanetics még ebben is bevált, pedig nem emiatt kezdtem el! Igaz, pontosítanom kell, nem eljutni segít, hanem növeli az egész aktus élvezetét. Magyarán a férjem minden érintése, mozdulata sokkal jobban bizserget, felizgat és így előbb eljuttat az orgazmusig -akkor, amikor tornáztam. Ilyen mellékhatása lehet persze más tornának is, de a "tüdőkiköpősek" után sose éreztem még hasonlót.
2009. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Például a szex. Remek torna és minnél többet csinálod annál ügyesebb leszel, és eljutsz majd az orgazmusig. Nem kell segédeszköz, csak egy faszi, meg nyitott tudat!


25/f

2009. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor nem lenne tele a pszichológusok, párkapcsolati terapeuták rendelője. Felmérések bizonyítják, hogy még mindig számtalan nő éli az életét anélkül, hogy lenne orgazmusa, pedig párkapcsolata van. "Egy férfi" kevés. Egy hozzáértő, figyelmes férfi, az már igen!
2009. márc. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha csak arra gondolok, hogy hozzáértő figyelmes szerelmes férfi. Oké megvan... de még mindig nincs orgazmusom. Akkor én mit szóljak? Elhiszed nekem hogy semmilyen torna nem segít? Talán a megfelelő pózban neked sikerülhet elélvezni. (nekem is volt pisilési inger de megszűnt...)
2009. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, az már a szerelmi művészet legmagasabb foka lesz, ha a figyelmes stb.férfira GONDOLVA orgazmusod lesz.


De addig még rengeteget kell fejlődni annak, aki nem nyitott mások gondolataira!

2009. márc. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Én is úgy gondolom, hogy nem torna kell hozzá. (Persze lehet hogy segíthet, de ettől még nem lesz orgazmusod)

Egy pasi kell hozzá, és az, hogy ismerd a tested, figyeld a jelzéseit. Tudd hogy mi jó neked, és nem utolsó sorban a pasi is tudja.

2009. márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!