Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Leborotváljam az első együttlé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leborotváljam az első együttlét előtt?

Figyelt kérdés
18/lány vok. párom 20/fiú. eddig nem borotváltam így újjazott már meg de ha oda kerül a sor akkor szerintetek leborotváljam? igazából nem szeretném de nemtom neki hogy teccene jobban
2009. márc. 12. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem hagyd. Ha eddig nem tette szóvá ezután sem fogja, mellesleg első pár borotválás után még érzékeny a bőrfelület és kipattogzik (borotvahab mellett is), és az rosszabb mintha szőrös :P !
2009. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Sztem ne borotváld mert ha frissen borotvált akk némi fertőzést is kaphatsz az élvezet mellé.
2009. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Igen borotváld le.


Az előttem szólóknak igazából nem hinném, hogy sok tapasztaluk van ebben a dologban.


Nagyon éles borotva kell hozzá (3 pengés a legjobb) és kiváló borotvahab. Ajánlom a zselés, kinyomás után habosodó verziót. Illetve msot más krém nem jut eszembe, de a Niveának van egy borotválkozás utáni teljesen semleges illatú, inkább vizes, mint zsíros krémje. Abból a fehér üvegeset válaszd. Ha ezt használod, kutya legyek, ha kipattogzol. Na meg hogy fertőzést kaphatsz az egy balfa$zság. Nem szabad más borotváját használni, ennyi az egész.


Én ugyanezeket a módszereket használom és semmi bajom, nem pattogzik nem kapok fertőzést és szuper minden.


Mindezekhez csak annyit, hogy egy teljesen csupasz puncinál nincs jobb!


25/f

2009. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem zavarta ezután sem fogja. De ha aggódsz emiatt kérdezz rá hogy a csupaszat szereti-e jobban, mert egyáltalán nem biztos, ezt csak ő tudhatja.

Kipattogzás szinte mindenkinél előfordul eleinte, bármilyen jó borotvát és habot használsz, egy idő kell hogy megszokja a bőröd.

25/L

2009. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nagyon érzékeny a bőröm:( bárhol borotváltam mindig kipattogzott, ezért kilézereztettem, csak ott nem...
2009. márc. 12. 13:59
 6/12 A kérdező kommentje:
majd megkérdezem tőle....
2009. márc. 12. 14:00
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Egy lánynak tényleg lehet fertőzést kapni ha leborotválja ott, ez nem hülyeség! A fiúknál is más amikor leszedik, a női nemi szerv sokkal érzékenyebb, neten utána is olvashatsz, sok orvos egyáltalán nem javasolja. Másrészt sztem is gusztusosabb ha ott le van szedve! Én mindig szedem. Egy időben tényleg kipattogott stb, de megszokta a bőröm, neked is megszokja.

A barátodnak biztosan jobban tetszene ha leszednéd, de hallottam már olyan pasiról akinek kifejezetten a szőrös jön be. Sztem kérdezd meg a párodat, de ha nem szól miatta akkor ne szedd le ha nem akarod!

2009. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

valóban kicsit nagyobb a fertőzés veszély, de nekem nincs tőle semmi bajom.

lehet, hogy beszélnetek kellene erről vagy csak, ha képeket lát a párod ilyet is, olyat is kérdezz rá, hogy melyik tetszik neki. egy kapcsoltban az a jó, hogy a másiknak elmondhatsz mindent. ha téged zavar és nem akarod, hogy gátlásaid legyenek, akkor meg szedd le. engem zavar, de néha lusta vagyok. 3,5 éve vagyok együtt a párommal, de most látott először igazán szőrösebben, mert annyira fáradt voltam az utolsó 2 hétben, hogy remegő kezekkel nem akartam szét vagdalni magam, gyantázni meg annyira sem. krémet nem szeretem.már régebben is mondta, hogy szívesen megnézne csak én nem szeretem.

szóval csak megbeszélés kérdése vagy egy kis trükk. ajándékot is úgy választanak sokan, hogy elviszik a párjukat egy körútra és amire azt mondja, hogy tetszik azt fogja kapni a későbbiekben.

2009. márc. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha óvatosan szeded le és nem használsz semmi kémiai anyagot pl: hab meg ilyesmi

szerintem semmi probléma nem lehet...

meg nőgyógyászom szerint semmi szükség odalent a szőrre így sokkal több baktérium marad meg rajta a szőrön....

még akkor volt szükség a szőrre odalent amikor az őskorban éltünk ha már teljesen felesleges....

2009. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
hát a nőgyógyászod elég érdekeseket mond..tekintve hogy a szőr az ami eltartja kicsit a bugyit a bőrtől és igy tud szellőzni a bőr, mert ott télleg sok baci telepedik meg...főleg ha van egy kis folyás, plusz odatapad a bugyi....sztem a szőr higénikusabb...
2009. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!