Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha nem volt egy evig szexualis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem volt egy evig szexualis eleted, valamire kell figyelni?

Figyelt kérdés

egy evig nem eltem szexualis eletet most kapcsolatba kerultem s a baratommal le akarok fekudni, reg nem szedtem fogamzasgatlot sem es nem is masztiztam

valamit ajanlotok h elotte mi legyen vagy kezdjek el masztizni ja es meg megjegyzem 2 fium volt elotte akikkel 8 szor fekudtem le


koszonon elore is a valaszokat


20 eves lany


2009. márc. 12. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Nekem hirtelen a fazonigazítás/szőrtelenítés ugrott most be. Szerintem erre mindenképp figyelj oda.
2009. márc. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi legyen előtte? Menjetek sokat színházba, vacsizni, beszélgessetek, ismerjétek meg egymást, szeressetek egymásba. Aztán, ha eljött az ideje, bújj be vele az ágyba. De addigra már nem teszel fel ilyen kérdést!
2009. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Legyél spontán!

Ne dramatizáld túl a dolgot

Kell-e valamire figyelni? Legyél ápolt, szeresd a párod, ő is szeressen, figyeljetek egymásra...

2009. márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!