Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy kigyúrt pasinak milyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kigyúrt pasinak milyen a "szerszáma"?

Figyelt kérdés
Véleményetek?egy kigyúrt pasinak milyen a "szerszáma" kicsi,nagy,vékony,vastag?esetleg tapasztalataitok ezel kapcsiba?
2009. márc. 12. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez attól függ. Nem hinném hogy összefüggésbe lehet hozni. Tévhit hogy minél nagyobb meg izmosabb az ember annál nagyobb. Én is elég nagy darab vagyok és izmos is és mégiscsak 14 cm. Max ha sokat kokszol illetve szteroidokat szed akkor összemegy. Egyik cimborám portázik és hát ezek vele járnak...hát nem kell mondanom hogy panaszkodott:D
2009. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
A kigyúrt pasik szerszáma is pont akkora, amekkorát a természet adott nekik. Erre ugyanis nem lehet gyúrni. (Olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy az edzéstől változhat-e a magassága az embernek.)
2009. márc. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Az enyém pont olyan mint 10 évvel ezelőtt mikor még nem gyúrtam. 17cm.
2009. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi összefüggés nincs, max teljesítményben, ha az illető fiú olyan dolgokat szed, amik nem pont a legalitásukról híresek :D !
2009. márc. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Max ha sokat kokszol illetve szteroidokat szed akkor összemegy"


Tipikus idióta barom tévhit,amit valamiért nagyon szeretnek emlegetni az emberek.

Ha valaki anabolikus szteroidokat használ, akkor a herékben leáll a tesztoszteron termelés, ami azt eredményezi, hogy a herék elsorvadnak, amely a gyakorlatban méretbeni csökkenést eredményez, de csak a heregolyók nagyságát illetően és azt sem látványosan. A szerek használata után ez visszaáll.


A kérdésre válaszolva: egy izmos pasinak ugyanolyan a pénisze, mint bárki másnak.

2009. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
okés,köszi mindenkinek a választ,csak hallottam ezt azt,biztos szerettem volna benne lenni,hogy igaz e...
2009. márc. 12. 14:45
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanolyna,miont egy ropi testalakatú srácé. Előző,egy heresorvadás nem áll vissza az erdeti állapotba,soha a büdös életedben,hiába hagyod abba a kokszot.
2009. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te is valami olyasmit hallottál, hogy a méretet mással próbálja kompenzálni? tehát pl hatalmas izmok, nagy autó.. stb.:D
2009. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16:55 : a szteroid kúra befejeztével a hormontermelés a normális szintre áll vissza, kivéve a nagyon-nagyon szélsőséges eseteket. Hidd el nekem, biztos forrásból mondom.
2009. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Mint egy normális srácnak,semmivel se másabb.Ez a koxos dolog,meg így igaz,hogy csak a herék mehetnek össze,de általába vissza állnak,amint a kúrával végeznek,de ezt is lehet kompenzálni HCG-vel.Ez egy tévhit,hogy aki edz annak kicsi a farka,én is edzek nem gyengén és nem keveset,mégis van 18-19 centi.
2009. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!