Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha már nem kívánja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már nem kívánja a barátom annyira a szexet?

Figyelt kérdés

Kényeztetjük egymást rengetegszer minden nap amikor együtt vagyunk és az nagyon jó( általában minden másnap talizunk). Viszont a szextől úgy veszem észre hogy elment a kedve, és valószínű azért, mert azt hiszi, hogy nem elég a pénisze ahhoz, hogy kielégítsen vele. (pedig ez nem így van, ritkán megyek el szex közben, de nagyon élvezem vele.). Úgy veszem észre, hogy nagyon kíván és minden jó csak ez nem. Már 4 hónapja tart ez, hogy alig szexelünk és nem is látom rajta, hogy annyira vágyna rá, de odalennt nagyon szeret kényeztetni és a csúcsra is mindig eljutok. 2,5 éve vagyunk együtt. Szerintetek mi a megoldás erre? Van valami ötletetek, hogy mit kéne tenni?



24/L Előre is köszi a válaszokat.


2009. márc. 11. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet nagy hülyeség de ráunt...fel kéne spécizni valahogy...amugy az hogy azt hiszi nem tud kielégíteni nem meglepő a sok ökör a prnóból azt hiszi hogy minden férfi 25-30 cm es farokkal van megáldva ez nagy hiba

lehet kisebbségi komplexusa van

23/f

2009. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretet.Megbeszélés.Tapintat. Szeretet.Kitartás.Kezedeni előlről: Szeretet...,...,...
2009. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

biztasd őt mondd neki h mennyire kívánod, h milyen szexisnek találod a testét különösen a péniszét és hogy nagyon élvezed mikor belédhatol. esetleg ha ez sem hat rá, akkor izgasd fel és ülj az ölébe :) - persze csak akkor ha tényleg ez a probléma forrása.

egy őszinte beszélgetés is sokat segíthet

2009. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Az a baj, hogy több pasival voltam eddig és ami a mostani barátom előtt kettővel volt annak elég nagy méretei voltak, de az nagyon fájt és sokszor kellemetlen volt, viszont vele többnyire sikerült közben is eljutnom a csúcsra. A legnagyobb baj ebben, hogy ezt sajnos a barátom is tudja mert jóban van ezzel a sráccal és elmondta neki:(

De én a mostani páromat szeretem a legjobban és vele a legjobb eddig a szex, de félek, hogy ezt ő nem hiszi el.:(

2009. márc. 11. 22:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy el kéne ezeket mondanod neki is.
2009. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy mindig mondom neki, de szerintem nem hiszi el. Mindig mondja, hogy ez tök jó meg ilyesmi, de nem így gondolja szerintem. Azért nem tudom, hogy mitévő legyek:(
2009. márc. 11. 23:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mese:

18-19 évesen egy szép, nagyfarkú fiúra vágytam. (Bocs a szókimondásért, de így van. bevettem a dumát, hogy minnél nagyobb egy pasinak, az annál jobb egy nőnek.)

Aztán összhozott a sors egy fickóval, még szerelmes is voltam bele és a természet és szépen megáldotta őt e téren :o)

Az ágyban egy virtuóz volt az ürge, de ennek ellenére az esetek döntő többségében nem élveztem vele a szexet. Mert mire "belelendültem", addigra ő is, és elég volt részéről egy-két figyelmetlen mozdulat, hogy fájdalmat okozzon.

Aztán összejöttem a mostani párommal (aki már a férjem). Ja szegény, amikor komolyodott a kapcsolat, töredelmesen bevallotta, hogy hát ő bizony nincs nagy méretekkel megáldva. Láttam, hogy nagyon zavarja ez és elmondtam neki az előző történetet. Láthatóan megnyugodott. És azóta is jó a szex kettőnk között.

DE! Hiába, hogy együtt vagyunk, azért nem kell minden nap szexuális életet élni. Ellaposodik, unalmassá válik. Színessé kell tenni a hétköznapokat is, különben "kiszerettek" egymásból. És ha mégis szex, akkor változatosan: érdekes helyszín, helyzet, póz (nem mindig hálószoba, hanyatt fekve, misszionárius póz...). Minél kreatívabban, de ne erőszakosan.

Türelem, megértés, egymásra figyelés.

2009. márc. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én pasi vagyok, és pont úgy vagyok a dolgokkal mint a barátod! Nekem is mondja a barátnőm, hogy pont jó nagyon szereti, de sajnos én sem tudom ezt elhinni sokszor:( Hát a pasiknál ez nagy lelki gondot okoz. Annyiban meg tudlak nyugtatni, hogy őt ez azért idegesíti mert biztosan szeret, és azt akarja, hogy neked vele legyen a legjobb. De, hogy mit tudnál tenni az ellen, hogy ne érezze úgy, hogy kevés vagy neki, azt nem tudom:( Én is mindig azt érzem, hogy kevés vagyok holott ha így lenne akkor biztos nem lenne velem a barátnőm, mivel nem olyan régen vagyunk együtt.
2009. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Durva. Olyan mintha az én páromat írtad volna le. Mikor is vannak azok a másnapok?
2010. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!