Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki mennyire szereti az oralis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyire szereti az oralis sexet?

Figyelt kérdés
Foleg lanyok-ra vagyok kivancsi jobban szerettek kenyeztetni vagy kenyeztetve lenni? Milyen gyakran szoktatok alkalmazni az oralt?
2009. márc. 11. 13:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Én imádom csinálni is, meg ha nekem csinálják, azt is :P (:
2009. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%
Jah és elég gyakran:) Majdnem minden együttlétkor. Meg amikor megjön, akkor is inkább orálisan kényeztetem a barátomat:)
2009. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Thurston ***** válasza:
100%
Ez kedves. Tapasztalataim szerint kevés lánynak jut eszébe ez a megoldás. ˘-˘
2009. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Látom most mindenki orálisan érdeklődik:)

Én lány vagyok és nagyon szeretem.Nemcsak kapni,hanem adni is.Persze ehhez kell egy olyan pasi,akit szőröstül bőröstül elfogadok és szeretek.Én olyan gyakran szeretem csinálni,amilyen gyakran csak lehetőségem van rá.

Ha kezdő vagy a témában akkor nemrég bukkantam erre.Egy kis segítség:)Erotika címke alatt meg is találod.

[link]

2009. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Pedig amikor megjön, én is akkor vágyom rá a legjobban. Meg a szeretetre meg a barátom közelségére is és olyankor minden ilyesmi igyényemet rá vetítem ki és állandóan őt kényeztetem és ezáltal magamat is:D És olyan jól esik... Ki érti ezt?:D:)
2009. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Thurston ***** válasza:
Nem várom el, hogy a barátnőm állandóan ezt csinálja, ha éppen megvan neki, csak azért tartom furcsának, mert ha valami miatt én lennék képtelen használni a szerszámot, akkor egész nap így kényeztetném (mondjuk ez a kijelentés most is áll, hogy tudom használni... =)). Ennek ellenére hat lányból még egyiknek sem jutott eszébe, pedig egyikük sem vizyolgott alapból a dologtól. Mint mondtam, nem is várom el (persze jól esne nyilván), csak így magamból kiindulva furcsa ez nekem. Főleg hogy most te is írtad ezt. :3
2009. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem csinálni... De nem végig, inkább csak előjáték gyanánt. A párom meg kicsit önző, ő inkább csak kapni szeret. Végülis annyira nem bánom, engem nagyon felizgat az is, ha én csinálom, utána meg jobb gyorsan a lényegre térni :)
2009. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Amikor megvan, én is szívesen kényeztetném így a barátom, de van, amikor nincs kedve hozzá. Láttatok már ilyet?!
2009. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
lany vk. kapni imadom,foleg mostanaban! adni...attol fugg milyen a kedvem. neha egyenesen nekiesek ugy kivanom, maskor meg inkabb csak azert mert tudom h mennyire elvezi
2009. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
én lány vagyok.imádom ha a párom nekem csinálja,de én inkább kibujok a ,,feladat,, alól.nekem valahogy nemjön be,mert tul édes...és rosszul vagyok töle...inkább kézzel kényeztetem
2009. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!