Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elméletben hányszor vagyok rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméletben hányszor vagyok rá képes?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mondjuk egy délután alatt elméletileg hányszor lehet orgazmusom? (18 éves, egészséges srác vagyok).
2009. márc. 11. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekunk van amikor 3 szor is sikerult a baratommal. egymast utan. egy kis szünetet tartottunk. 18 eves lany
2009. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi 1 este alatt 4-5 alakalommal szeretkezünk, vagy ahogy kedvünk tartja 17\L
2009. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy fizikailag hányadik alkalomig bírom? Most lesz az első, fel szeretnék készülni.:)
2009. márc. 11. 13:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőre elégedj meg egyel vagy kettővel... Nem kell mohónak lenni :D Van még pár éved, hogy kiéld magad ilyen téren!
2009. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat.. mi az elsőnél 8 óvszert hasznaltunk el. nem mindet aktusra, volt oralis is, de legalabb 4 menetet lenyomtunk. nem az a lenyeg h mennyi lesz, hanem h milyen. inkabb arra koncentralj h romantikus legyen.
2009. márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre legyen elég kevés.Mondjuk egy vagy kettő.A sok orgazmus is gyakorlás kérdése.No meg ne a mennyiséget tartsd szem előtt,hanem a minőséget.

Később,ha gyakorlottak vagytok és rég nem láttátok egymást,akkor egy nap alatt 16ig is el lehet jutni.Nálunk ez volt eddig csúcs,igaz ki sem szálltunk egész nap az ágyból.

2009. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg szinte korlátlan számban.
2009. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze, hogy a minőségre, és nem a mennyiségre törekszem.

Csak úgy kíváncsi voltam:) Köszönöm a válaszokat.

2009. márc. 11. 16:59




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!