Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mindig csak az orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig csak az orgazmus előtti utolsó pillanatig jutok el. Hogy tudnék továbblendülni?

Figyelt kérdés
Párommal több, mint fél éve vagyunk együtt. 2 hónapja élünk szexuális életet. Nekem ő volt az első. Nagyon jól megvagyunk, de nekem nem sikerül elmenni. Eddig csak egyszer sikerült, mikor orálisan izgatott. Azt mondja, mivel nincs sikerélmény, már alig van kedve próbálkozni. Legutóbbi együttléteink alatt már ő se ment el. Mindig csak az orgazmus előtti utolsó pillanatig jutok el, de nem tudok továbblendülni, és attól kezdve már nem ugyanolyan jó. Mit ajánlotok? Mit csináljunk? Hogy csináljuk? Az én hibám, hogy nem megy?
2009. márc. 11. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A pároddal is gond van, hogy még mondja is, hogy ez neki így nem jó, zavarja, emiatt Te még jobban akarod, ami miatt annyira stresszelsz, hogy emiatt nem megy. Próbálj nem gondolni semmire, csak átadni magad az élvezeteknek. A párod meg maradjon csendben ;) mert ezzel pont az ellenkezőjét éri el.
2009. márc. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 2 honapja éltek szexualis életet. nem kel sehova se sietni, ráértek. türelemmel és odafigyeléssel érheted el az orgazmust. nyugodt körülmények között. amikor tudod h egyedul vagytok. félhomaly, halk zene, gyertyafény. esetleg egy masszázs segithet ellazulni. a legfontosabb h ne ugy fekudj le vele h "jajj, most el kell mennem, mert ha nem..". nyugi, egyszer sikerul. pont olyankor, amikor nem is varod.
2009. márc. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hm...Ezt én is átéltem az exemmel, aki engem okolt,hogy nem jó a szexuális életünk!Ha most lennék ilyen helyzetben és meghallanám,hogy az én hibám,és ezért nincs kedve, tuti pofánvágnám!Elsősorban magyarázd el a "párodnak", hogy ha stresszel Téged, csak rosszabb lesz!Legyen türelmes, ne görcsöljetek a dolgon!A másik az,hogy a szex lénxege nem feltétlenül mindig az orgazmus, hanem a simogatás, összebújás, törődés egymással, de persze ahhoz,hogy ezt is értékelni tudja valaki, fel kell nőnie!Az a gond,hogy amíg a barátod azt hajtogatja,hogy nincs sikerélmény, addig Te is görcsösen állsz hozzá, és nem fog sikerülni!Egy tapasztalt pasi tudja,hogy türelmesnek kell lenni,és próbálkozni kell, segíteni a másikon,nem pedig lehurrogni!Szóval...Próbáljatok ki különböző pózokat.Itt találtok jópárat: [link]

Ne úgy állj neki,hogy na most orgazmusod lesz, mert ha esetleg megint csalódsz, egy idő után már Neked se lesz kedved az egészhez!Próbálj teljesen ellazulni, csak az érzéseidre koncentrálni!Csináljátok gyorsan,lassan , tapasztaljátok ki,hogy Neked hogy a legjobb!És a legfontosabb,hogy legyen elég hosszú az előjáték!Nekem mindig úgy a legjobb,ha a barátom addig húz, amíg már nem bírom,és ráugrok!:)Sok sikert!

2009. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megfogadom az ötleteket
2009. márc. 11. 12:32




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!