Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden nő el tudja érni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő el tudja érni a hüvelyi orgazmust? Mert sok helyen olvastam, hogy nem, és úgy gondolom, hogy ez nem igaz, mert minden nő ugyanolyan anatómiával rendelkezik! Véleményem szerint ez csak megfelelő pasi és testi-lelki érettség kérdése.

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 01:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez szerintem is így van, ahogy Te írod, aki nem tudja elérni, annak nem tökéletesek a feltételek, valami hiányzik. Sokan beletörődnek ebbe, hogy "Hmmm én tuti nem vagyok képes rá, nem is érdekel!", ahelyett hogy a megoldást kutatnák.
2009. márc. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ugy van ahogy az elottem levo leirta! :D
2009. márc. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Azért az egy dolog hogy ugyanazok a szervek vannak, de másak és másak az érzékenységi szintek... lehet hogy van akiknek nagyon magas (olyan magas hogy nem is lehet már ennyire ingerelni) van akinek viszonylag alacsony... Természetesen van, akiknél az agyban is eldől ez és ezen a részen lehet segíteni.

Tudjátok én azt hiszem akik ezt a témát kutatják nem hiába mondják azt hogy nem mindenki tudja elérni az orgazmust és én inkább nekik hiszek mert ők éveket foglalkoztak ezzel és nem hiába tanultak anatómiát.

2009. márc. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Ne legyetek kisfiúk...Kielégíteni egy nőt?? Ahhoz sok minden kell, nem csak arc...Van olyan nő, aki képtelen átélni a hüvelyi orgazmust, és ez partnertől független... Van ilyen, szokjatok hozzá, ha a partneretek azt mondja, hogy "úh, áh", attól még nem fix, hogy élvezi, csak nektek akar jót...Szóval ne szálljatok el magatoktól, hogy a tiétek élvezi...Amelyik nő nem színleli néha, az hazudik:)...Ennyi...Lehet lepontozni sügerek, off....F/23
2009. márc. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
ez hülyeség. van akinek könnyen megy..örüljenek neki. van, akinek évekig kell gyakorolnia, mire sikerülne..szuper. és sajnos van, akinek soha nem lesz része benne..függetlenül attól, milyen jó a partnere, vagy éppen mennyire érett lelkileg..mert gondolom testileg érett már mondjuk egy 40 éves nő...
2009. márc. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én "szerencsére" azok táborát erősítem, akik képesek rá. De nem volt ez mindig így, előző barátommal sose sikerült. Aztán mikor szakítottunk, nekiálltam intim tornának, gésa golyókkal edzeni, mert reménykedtem, hátha segít. És segített. Mostani barátommal már első alkalommal sikerült, pedig szűz volt a szentem, szóval nem tartott valami sokáig :$ :) Mondjuk lehet, hogy nem is a torna segített, hanem pszichésen megváltozott valami, ezt sose lehet tudni.


20/L

2009. márc. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
én biztos vagyok benne hogy van olyan nő aki sohasem színleli és ha nem élvezi akkor nem ordibál.
2009. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én se színeltem még soha...Első pár alkalommal nekem se ment,mert szégyenlős voltam, de akkor se színleltem!Régen rossz,ha valaki eljut odáig,hogy színlelnie!És kedves nem tudom hányadik válaszoló:nem vagyok elszállva magamtól,csak szerintem ha valaki fizikailag és mentálisan egészséges,akkor bármire képes!Az más kérdés,ha valaki 14 évesen kezdi, nincs sikerélménye és beletörődik!De ahogy az egyik válaszoló írta, az intimrona is sokat segít!És ahelyett,hogy a nők (inkább 15 éves kislányok) beletörődnének, körbe kellene járni mindent, és ki kellen várni azt az időt,amikor már nem csak a kíváncsiság hajtja őket, hanem a vágy!Semmi sem lehetetlen...
2009. márc. 11. 11:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki képes rá,csak ilyen hozzáállással,hogy "na,a nők nagy részének ugy sem sikerül,nekem miért lenne?" nem fog..Ha egy férfi azt mondja ,hogy nem egy érett ,tapasztalt,gátlásait levetkőzött nőnek sem lehet hüvelyi orgazmusa,az meg csak simán az ő hibája,és próbálja nyugtatgatni a lelkiismeretét:-)
2009. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szex közben nem tudom elmenni, de ugyanúgy van hüvelyi orgazmusom orális izgatásnál (többnyire csak az van). Régen én is szomorkodtam miatta, h szex alatt nem megy, aztán megtanultam anélkül hüvelyi orgazmust elérni, és ráadásul a G-pontom közelébe sincs a párom mégis megy! És így elégedett vagyok!

21/L

2009. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!