Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek a barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a barátnőmnek ellazulni szex közben? Az exe nemtörődöm volt az ágyban, és benne maradtak a rossz élmények.

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy a barátnőmnek én vagyok a 2. szexpartnere!Az első pocsék volt neki,kb 10 perc,és a pasi egyáltalán nem figyelt rá!Utána még évekig reménykedve a sráccal volt, de semmi!Olyan szinten bennemaradt ez a rossz emlék, hogy hiába kíván őrületesen, egyszerűen nem élvez el!A pisilési ingerig jut el, de ennyi...Már mindent próbáltam, figyeltem a reakcióit, kérdezgettem,hogy mi hogy jó!A felizgatással nincs gond,mert szabályosan folyik, de...Nem tudom,hogy hogy tudnék rajta segíteni!Már volt jónéhány szexuális kapcsolatom, de egynél sem volt ilyen gond!Lassan 2 éve küzdünk ezzel,és bár Ő azt mondja,hogy nem zavarja, én mégis szeretnék neki örömet szerezni!A csiklóorgazmus felejtős,mert a legfinomabb érintés is kellemetlen neki egy idő után,még körülötte is!Segítsetek légyszi!!!Bár nem vagyok nő, de azt tudom,hogy a pisilési inger után nem sokkal jön a "bumm"...Viszont nála nem...Mi lehet a gond?Hogyan orvosoljuk?
2009. márc. 10. 23:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja!Amúgy 24 éves vagyok, a barátnőm pedig 22!
2009. márc. 10. 23:27
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bakk...bármit válaszoltam volna, leírtad, hogy már próbáltad.

Nem tudom, hogy mi lehet a megoldás, ne haragudj, hogy így írok.

Megmondom őszintén, hogy én olyannal próbálkoznék a helyzetedben, hogy beszélnék a lánnyal, hogy lenne e kedve valami extrém helyen csinálni, és ha igent mond, akkor nosza neki.

Azért mondom, mert bár a barátnőmmel nincsenek ilyen gondok, mégis ha vmi tiltott helyen vagyunk, akkor egy pillanat alatt elérjük azt a szintet, hogy kicsit le kell nyugodnunk, nehogy vége legyen.

Ha ezzel nem segítettem, akkor bocsi, remélem valaki tud tippet adni.

2009. márc. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
esetleg probaljatok meg sikositival, ha esetleg nem probaltatok. Nekem is hasonlo "bajom" volt mint a baratnodnek de sikerult gyogyirt talalnunk a parommal.:D
2009. márc. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az extrém hely nem rossz ötlet!:)Sikosítóra nincs szükség, mert mint ahogy azt írtam, iszonyatosan fel tud izgulni!:)Köszönöm a válaszokat, és várom a további tanácsokat!
2009. márc. 11. 01:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a rossz élmények miatt van.

Sokan írták már, sajnos én is, csak a pisilési ingerig jutok el, nem tudok továbblépni rajta, és nem tudom miért, mi kellene. szerintem barátnőd is itt tart.

A csiklómmal sem tudok elmenni én sem.

Neki sem volt még orgazmusa sehogyan sem?

2009. márc. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!