Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mikor már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mikor már betenné a párotok a szerszámát az mindig könnyen "becsusszan" vagy kell 2-3másodperc?

Figyelt kérdés
nálunk akármennyire is fel vagyok izgulva,mindig kell az a plussz pár másodperc míg beteszi mert fájna.
2009. márc. 10. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is vannak "plussz percek",de van amikor könnyen becsusszan.
2009. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Általában simán bemegy, de lehet hogy kell plussz mp.
2009. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg, hogy előtte az ujjait dugja be neked és utána sokkal könnyebb lesz minden:)
2009. márc. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt lány, akinek szinte beszívta... A mostani kedvesemmel viszont kb 2 perc, mire hozzám tágul.
2009. márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 2.-3. próbálkozásra sikerül csak becsusszannia. (függetlenül attól, hogy előtte ujjazott-e vagy nem) Nagyon fel vagyok izgulva, előtte már csikló által is elvitt, és amikor be akarja tenni, először nagyon fáj, és csak félig jut be (vagy addig sem), kihúzza, mégegyszer elindul befelé, és akkor lassanként be tud csúszni. Utána már minden rendben:)

Igaz, csak 4 hónapja élek szexuális életet, nem tudom, ez mennyire függ vele össze.

2009. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A mi esetünkben attól függ, mennyire izgult fel ott lenn, azaz termelt-e már annyi váladékot, hogy meg legyen kenve az út, ha nem, akkor ahelyett, hogy kínlódnánk (akár csak pár mp-et is) egyszerűen orálisan megkenem a vagináját.
2009. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!