Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok! Mit élveztek/szer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Mit élveztek/szerettek jobban ha leszopnak/kinyalnak vagy ha dugtok?

Figyelt kérdés
kort és nemet létszi
2009. márc. 10. 15:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mindet!!!És az ujjazást kifelejtetted!:)22/L
2009. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én a sexet...21 lány
2009. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a jó szex illetve a jól művelt nyalás+kézimunka kombináció kb. azonos szintű élvezetet ad. Az utóbbi előfordul, hogy nagyobbat.

Aki nem élvezi, hogy nyalják, annak szerintem még nem csinálták jól.

A szopás a férfinak okoz örömet, nekem közömbös érzés.

29/n

2009. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A szexet,imádok szopni,és jól esik ha néha kinyalnak,de szeretem én izgatni a párom.

Egy 20 éves lány voltam.

2009. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
szexet szeretem a legjobban.. és igen.. szeretek szopni is :) meg azt is ha engem nyal a barátom. 19 L
2009. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Néha szeretem, ha kinyalnak, de néha a szexet jobban. attól függ mennyire vagyok érzékeny. szeretem az orált is csinálni a páromnak. azt viszont nagyon szeretem, ha mindenhogy kényeztetnek még análisan is. mindent bele!

23/L

2009. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!/Sziasztok!


Mindent!!!!!

ha jól felizgatnak bármire képes vagyok!

2009. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!