Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szájjal izgatva miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szájjal izgatva miért nem megy el?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek barátnőm miért nem tud elmenni, ha szájjal ill. nyelvvel izgatom?

Állítólag sosem ment neki, meg még kézzel sem. Csak úgy ha rendesen nemiszervvel csináljuk (úgy viszont mindig).

Mitől lehet ez, és hogyan tudnám megoldani?

Mert szeretném már nyelvvel is eljuttatni a csúcsra.


2009. márc. 10. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden lánynak máshogy könnyebb az orgazmus elérése, emiatt ne aggódj.

Most nem megy, de kitudja... talán idővel, mikor jobban összeszoktok, akkor sikerül majd úgy is.

2009. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem csináld jo sok nyállal mert szinte szárazon nem jo.

ezen kivül szivd a csikloját:)

2009. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg erős gátlásai vannak. Ez majd LASSAN változhat... addig tedd úgy, ahogy jó neki!
2009. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem sem sikerült még:S de én nem is nagyon szeretem.
2009. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem minden nő képes a csikló orgazmusra ahogy hüvelyire sem mindenki.. ha kézzel sem ment neki, lehet hogy nek képes a csikló orgazmusra..:S
2009. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem ment nagyon sokáig,kb. 1 évig.A párom mindig kísérletezgetett,de hiába.Én nagyon gátlásos vagyok,lehet a barátnőddel is ez a probléma.A lényeg,hogy nagy nehezen összejött,és nagyon jó volt,szóval próbálkozzatok.
2009. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem mindenki tudja egyből élvezni. csak próbálkozz szorgosan, persze csak ha neki nem frusztráló. nálam sose marad el az eredmény.
2009. márc. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!