Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kielégítés a nemi szervek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kielégítés a nemi szervek érintése nélkül? (24/F)

Figyelt kérdés
Olvastam olyanokat, hogy az előjéték egyik legfontosabb szabálya, hogy ne nyúljunk túl hamar a nők nemiszervéhez..sőt a cicikhez is csak később. Csak símogassuk körbe azokat és akár orgazmus is elérhető így. Ez nagyon szépen hangzik, de az életből szedett tapasztalat sajnos más. Olyan tekintetben, hogy ha csak lágyan símogatom, akkor az egy idő után inkább unalmas és altató lesz... Én már igencsak kezdem úgy érezni, hogy majdnem felesleges a sok okoskodás, meg utánaolvasás, stb...mert nincsen egyetlen-egy aranyszabály sem. Eddig egészen jól ki tudtam elégíteni a nőket, de mindegyiknek más kell, ráadásul most van egy bnőm. akinél AZ EGÉSZ EDDIGI ILYEN JELLEGŰ TUDÁSOMAT KIDOBHATTAM A KUKÁBA! Élmények, tapasztalatok ilyen téren...fiúk/lányok..?
2009. márc. 10. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a sex alapja a jó előjáték. Az se nem hosszú("mindjárt elalszom") se nem rövid("Durr bele").

Én folyamatosan többet adok, és ez így nagyon izgató (barátnőm szerint).

Eleinte simogatom puszilgatom,lassan lekerülnek a ruhák, lejebb simogatom, aztán orálisan kényeztetem, sex közben sem egyből turbó fokozattal kezdem, hanem egyre gyorsabban, vagy ütemváltásokkal.

Persze sokszor (általában kellő mennyiségű alkohol után :D ), annyira egymásnak esünk, hogy már ijesztő, de annak is megvan a varázsa (leszámítva hogy véresre karmolja a fenekemet vagy a hátamat :D ). Nincs általános módszer, az egész hangulatfüggő, valamikor 30-40 percig huzzuk az előjátékot, mert jó csak simogatni a másikat közben nézni ahogy mosolyog, viccelődni közben.

Szerintem az egész hangulatfüggő, csak egy fiúnak tudnia kell mikor milyen hangulatban van a Hölgy.


22/f

2009. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges ilyesmi: a szex hatása a fejben dől el.

A szexben pedig az ismert dolgok mellett a legizgatóbb a változatosság!

A "lágy" simogatás mellet pl. azt javasolom, hogy néha teljesen váratlanul tévedj át egy intim területre rövid időre...


Amúgy nekem már simogatták meg úgy a hátam, hogy majdnem fölborultam. Kicsit megbillentem tőle... és nem az erejétől.

2009. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát jah, tapasztalni kell.
2009. márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod még a tantra szexet, az ilyen - de ahhoz tanító sem árt.
2009. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizonyos KÜLÖNLEGES helyzetekben szimpla gondolatban is eltudok élvezni, akármilyen érintés nélkül. L/21
2013. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!