Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Állandóan szorongok ha szexről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan szorongok ha szexről van szó, hogy nem tudok teljesíteni majd eléggé, mert hamar elmegyek, hogy küzdjem ezt le? 20/F

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt elkezdenéd az aktust orálisan kényeztesd a barátnőd amíg orgazmusa nem lesz. Ezzel egyrészt magadat is izgatod, mert hát ki ne izgulna fel miközben egy női nemiszervet nyal, másrészt pedig ha már egyszer elvitted orálisan utána már nem kell attól parázni, hogy ne teljesítenél megfelelően, hisz már megtetted.
2009. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen a mai teljesítményorientált társadalom... Belénkültetik, hogy aki nem teljesít kitűnően, az már nem is ember... Kérd bnőd segítségét, mond el neki, nekem bejött:) Vagy maszturbálj, mielőtt lefekszel vele...23/F
2009. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Ne szorongj.
2009. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

azt azért egyszerű mondani, hogy "ne szorongj"...

ilyen alapon minden hozzászóló írhatná hogy "küzdd le".

Mert ez nem segítség.

Miben nyilvánul meg hogy szorongsz?

Vannak olyan gyakorlatok amivel le lehet küzdeni a korai magömlést, neten sokat lehet találni, meg ilyen fórumokon (szexualitas.hu). Jelenleg én is rajta vagyok hogy leküzdjem, csak nekem nincsenek szorongásaim.

2009. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz azon, hogy hamar?

Nekem volt egy pasim, kb. 4-5 lökés elég volt neki, már ment is. Úgy oldottuk meg, hogy előtte addig izgatta a csiklómat amíg elélveztem, és csak utána hatolt belém.

De csinálhatod azt is, hogy amikor érzed, hogy már nagyon közel vagy, akkor pihensz egy picit, kihúzod a péniszed és a makk alatt egy picit elszorítod. Utána mehet tovább a móka. Ezt esetleg maszturbáláskor gyakorolhatod.

2009. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
az előzőeket kiegészítve, ha érzed, hogy nemsoká elmész, vedd ki és kényeztesd a barátnődet másképp. kézzel, szájjal, csókokkal, simogatással, aztán mikor érzed magadon, hogy mehet újra, folytasd. egyszer megéri kipróbálni ezt a technikát is.
2009. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szorongáson gyomorgörcsöt stresszelést érzek és állandóan csak az jár a fejemben h ne menjek el...ha érzem h elmegyek akkor orálisan kényeztetem a partnerem.Nem tudom mi okozhatja ezt nálam de próbálom leküzdeni gondolat eltereléssel,mert ugye a vizuális ingerek nagyon nagy részben hatnak.Hamaron pedig pár percet értek
2009. márc. 10. 14:24
 8/13 anonim ***** válasza:

Fölösleges ezen stresszelni: látod, hogy van olyan, akinek elég kettőt lökni, és már megy is.

Vagy előtte - de, ha nem jön össze, akár utána - folytasd csak tovább, a "másod" fegyverzettel. Van kezed, szád... remélhetőleg tudsz is kezdeni velük valamit.

Ha odafigyelsz a párodra, és ő is megértő, akkor ez semmi stresszt nem fog okozni, mert teljesen megfelelő orgazmusa lesz.

Közben te meg tanulgathatsz a fenti módszerekkel.

2009. márc. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Menj el a fogászatra kérj 1kis lidocain sprayt,akció előtt nyomass a makkossra 1 kicsit,várj 10 percet mosd le oszt aggggy neki,garantált módszer.ne sokalj be mert még a derekadat sem fogod érezni!
2009. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
jah erről is hallottam...meg olvastam mindenféle kínai csodaszerekről...
2009. márc. 10. 19:09
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!