Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel tudnám növelni/helyreáll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám növelni/helyreállítani a potenciámat?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok, van egy gyönyörű barátnőm, akivel szerelmesek vagyunk egymásba.

A gond ott adódik, hogy amikor sexre kerül a sor össze vissza funkcionálok. Egyszer nem akar felállni, aztán kis nyugi után igen. Ha nem tartom vissza 5perc után elmegyek, ha egy kicsit visszatartom, akkor meg 1óra után is nehezen megyek el. Barátnőm mindent jól csinál, de valami gond van velem. Nem tudom mi lehet a baj, ha meztelen egyből felállok, viszont aktus közben nem 100%osan, max 85%osan. Mit tegyek, hogy mindig tökéletes legyek? Tudom, fejben dől el a dolog, de én már nem is értem mi van velem, ráadásul teljesen ellazulok és nem gondolok a gondjaimra sex közben, önbizalmam meg határtalan :). Sportoljak többet? Vagy változtassak étrendet?Esetleg igyak/egyek valami olyan ételt ami segít? Mi lenne a megoldás?


2009. márc. 9. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt ilyen gondom, egy dolog használt:

Gránátalmalé.

Vagyis ez egy koncentrátum, szirupszerű cucc 5000Ft/1000mg, naponta 20mg kell belőle.

100%os tipp


20/F

2009. márc. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szervusz!

Nekem van egy tuti tippem! Lehet, hogy vannak előítéleteid,azzal amit írok, de működik és nem én találtam ki/hanem orvosok,és egy-egy oldalon még kérdezhetsz is ezzel kapcsolatosan tőlük.../, de próbáltam már....ez az intimtorna. Igen, férfiaknak is lehet ilyet csinálni.a gátizom erősítéssel /nem tudom biztosan, hogy a férfiaknál is ez -e a neve../. Én csak poénból próbáltam ki 1-2 hétig és meglepődve vettem észre, hogy sokkal keményebb merevedés érhető el ezzel. Ráadásul javul az önkontroll is, ami a korai magömlésre is jelent megoldást. De én nem magyarázkodom, az a lényeg, hogy írd be a google-be, hogy férfi intimtorna, vagy vmi hasonló és keress cikkeket ilyen témában. Mert ugyebár ha szedsz valami potencianövelőt az csak ideig-óráig használ....ráadásul azok alapján, amit írtál, a potenciáddal különösebben nincsen baj, hiszen kívánod a bnődet. Persze, nem lesz tőle bajod, ha tényleg veszel valami, a fentebb említett készítményt, én csak azt mondom, hogy egy ilyen tornával maradandóbb eredmény érhető el... Sok sikert!

2009. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!