Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anyukam megtudta a kapcsolatun...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukam megtudta a kapcsolatunk részleteit es azota nem ugy mennek a dolgok. Mit tegyek, hogy ujra jo legyen minden?

Figyelt kérdés
Par honapja lefekudtem a baratommal minden jol ment,am egy ket hete elmondtuk a szuloknek is mert nem szerdtunk volna hazudozni nekik.Az o edesanyja elfogadta es inkabb tanacsokat adott de az en anyukam kiakadt es nagyon felhuzta magat rajta.Azota is mindig felhozza a temat es az orrom ala dorgoli h en nem szegyelem magam hogy lefekudtem vele es olyanokat mond hogy mjad ha terhes leszek es tortenik valami akkor o nem visz kaparasra meg ilyenek.Ez engem nagyon bant mert en azert mondtam el neki hogy megtudjunk beszeleni dolgokat...azota voltam mar egyutt a baratommal de mindne mas nem tudok elvezni a sexbol semmit minndig csak arra gondolok amit anyukam mondott...Kerlek segitsetek mitt tegyek?
2009. márc. 9. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen anyukák,akik nagyon féltik a lányukat.Mennyi idősek vagytok?
2009. márc. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Ha túl fiatal, akkor lehet, hogy én is az orrod alá dörgölném. Ha viszont "korban" vagy, akkor ne foglalkozz anyáddal. Nem tud ellene mit tenni, esetleg mondd meg neki, hogy jobban örülne, ha titokba, hazudozva csinálnátok?

Jöhet a duma, hogy csak védeni akarnak, aggódnak, de azért néha nekik is oda lehet szólni, hogy észhez térjenek.

2009. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég rossz a hozzáállása, ülj le vele kettesben megbeszélni a dolgokat. De megkérdezhetném hány éves vagy?
2009. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is hasonló volt.Bnőm édesanyja nem bírta sokáig elfogadni, hogy a pici lánya felnőtt és nem csak az övé már.Még nagyon félt biztos téged.
2009. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hat mindjart 16 de mar 2 es fel eves kapcsolatban vagyok es nekem nem tunt korainak nem tudom hogy beszlejem meg vele probaltam mar de nem ment es o ezt az egeszet ugy fogta fel hogy most o miatta van mert hogy nem tudott ram vigyazni elegge es ezt miert gondolja igy?
2009. márc. 9. 22:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondd el neki hogy szeretitek egymást nagyon, és már vágytatok erre. És azt is mondd el neki hogy védekeztek és felelősségteljesek vagytok, hátha ez egy kicsit megnyugtatja őt.
2009. márc. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A lányos anyák nagy része ilyen. A fiúkat meg biztatják. :)

Mondjuk nálam pont fordítva volt... Az elsőm anyja támogatott minket, az enyém meg föl akart jelenteni...

2009. márc. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem a gond az lehet, hogy anyukád úgy gondolja, hogy túl korán volt még a dolog. Nem a 2,5 év számít, hanem az,hogy most leszel 16. Az ő szemében még gyerek vagy, a kicsi lánya, és úgy gondol(hat)ja, hogy ráértél volna még ezzel...úgy kb 18. vagy 20. éves korodig.

Ezek generációs problémák, ő mint anya (és mint érted felelős felnőtt), másként látja (értékeli) ezt a kérdést, ami függ az ő neveltetésétől, az eddigi tapasztalataitól.

Tudja, hogy még bőven elötted az élet, és annyi más kapcsolatod, szerelmed lehet, hogy most értetlenül (tehetetlenül és mérgesen) áll a dolgok előtt.

Mivel téged lelkileg bánt az,hogy ő hogyan értékelte az elhangzottakat, ez rányomja a bélyeget az újabb együttlétetekre. Lányoknál sajnos a lelki dolgok eléggé befolyásolják a nemi érzéseket, hangulatokat.

Hagyj időt anyukádnak is megemészteni a történteket, de a nagy beszélgetés vele nem lesz elkerülhető. És ez a beszélgetés se neki, se neked nem lesz könnyű. (Talán lehet a háttérben az is, hogy ő most úgy érzi, csalódott benned, sőt, saját magában!)


Üdv!

2009. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 voltam, mikor lefeküdtem a második (mostani) barátommal 7 hónap után. Hangsúlyozom: 19!!! Anyám teljesen kiakadt, igazából el se mondtam neki, mert 19 évesen gondoltam csak nem kötöm az orrára, úgyis tudja magától. Aztán, mikor mutattam neki közös képeket a barátomról, akkor a fejemhez vágta a sületlenségeit. Megmondtam neki, hogy szálljon le a magas lóról, lassan 20 éves leszek, nem fogom beavatni a nemi életembe, engem se érdekel, hogy ők mikor mit csinálnak a szomszéd szobában. Persze a te helyzeted más, mert még "csak" 16 leszel, bár szerintem nincs baj ezzel se, de tényleg nem árt nekik odaszólni néha. Ha kedvesen nem megy, akkor keményen. Nálam bejött.
2009. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!