Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az lehet, hogy a gumi felhúzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet, hogy a gumi felhúzásától elmúlik a merevedésem teljesen?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem baratnőmmel egy pár napja és mikor felhúztam utánna elmúlt, amitől begörcsöltem és képtelen voltam felállítani. Ez mitől lehetett?
2009. márc. 9. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
izgultál, fáradt voltál, nagy volt a nyomás, teljesítménykényszer stb. sztem ezekből valamelyik
2009. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elszorítja, ezért inkább más védekezést használunk.
2009. márc. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nyugi ez már mással is előfordult és én is rágtam magam ezen. Annyi ,hogy nem szabad ezen gondolkodni és el kell engedned magad. És ismerek pár havert akinek ha gumit használ nem áll fel. De anélkül meg nincsen problémája. Hogyez mitől van azt nem tudom.
2009. márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
fáradt nem voltam, és előtte meg az előjáték alatt semmi gond nem volt. teljesen merev volt
2009. márc. 9. 22:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátommal is így volt,sőt nagyon sok fiúnak van ilyen problémája.Hidd el ez el fog múlni.Ő is leküzdötte ezt,bár rühelli a gumit,de egy kis gyakorlás után menni fog minden mint a karikacsapás :) ne idegeskedj rajta,megoldódik magától!
2009. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
meg kell szokni, nem olyan mint nélküle de csak az elején, én sem szeretem de első a biztonság!
2009. márc. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van... 2 perc alatt lelankad benne...
2009. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

tipp1: Ha előjéték részeként van franciázás, akkor közvetlen utána a bnőd segítségével csináld azt a műveletet.

tipp2:/talán a legjobb/ 69-es póznál a bnőd ráhúzza a gumit, amikor elérkezettnek látja az időt. De ehhez tényleg kell, hogy ne koncentrálj rá, tehát ne legyen az, hogy:"Óh, érzem, hogy most próbálja ráhúzni..csak most ne lankadjon le...valahogy ki kell tartanom a merevedést.."Helyette inkább csináld tovább bnőd. kényeztetését és arra gondolj, hogy milyen, jó, hogy most a kezével csinál ott vmit. Igen, tudom, hogy leírni egyszerűbb.


Én sem bírom a gumit. Már volt olyan, hogy aktus közben ideges lettem és lehúztam a p**ba.

Gumit használni olyan, mintha zokniban mosnál lábat.:)Szal. ha így sem jön össze a dolog akkor tényleg válasszatok más fogamzásgátlási eljárást. Csőőőkutya!

2009. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A gumival mi sem vagyunk kibékülve, nekem nagyon szorít, és kénylemetlen is...Volt már, hogy aktus közben mérgemben lehúztam a p|csába...Úgy érzem magam benne, mint a töltött hús tölteléke...Teljesen más érzés. De ha kókadozik, mikor felhúzod, vagy csináld amit előttem már leírtak, vagy válasszatok más védekezési módot...23/F
2009. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem mèg sose volt ijen

mindig kökemèny sokåig

de sztem probåld meg a csajjal felhuzatni az lehet izgato is

ha szåjjal råsegit

2009. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!