Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy vigyem bele az élettársam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vigyem bele az élettársamat és legjobb barátnőjét egy "hármas kapcsolat"-ba?

Figyelt kérdés

Csak átmenetileg gondolom! Hosszútávon úgy sem működne.

Szerintem már köztük most is van valami, lehet leszbikus dolog, vagy kíváncsiság, de engem nagyon izgat ez a "harmadik" !


2009. márc. 9. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá
2009. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek meg, kérdezd meg mit szólna hozzá, aztán kiderül...

De miből gondolod hogy köztük már van valami? Egyáltalán biszex? Mert ha nem akkor nem hinném hogy belemegy ilyenbe.

2009. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Túl sok időt töltenek együtt, együtt vásárolnak kozmetikumokat, fehérneműket, és együtt is próbálják fel, úgyhogy én biztos vagyok benne.

Nem nagyon zavar, csak kicsit tanácstalan vagyok, mivel a lány nagyon tetszik.

2009. márc. 9. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az még nem jelent semmit. De...az már régen rossz, ha te a másik lány látványa miatt akarod a hármast, így inkább felejtsd el, mert sok vita lehet belőle, ha előhozakodsz ilyennel.

Esetleg próbálkozhatsz azzal, hogy szex közben belesuttogod a fülébe, hogy élvezné e ha most az a lány megcsókolná a nyakát. Ha igent mond, akkor is csak fokozatosan beszélj vele erről. Ha nemet, akkor annak az estének annyi..

2009. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hááát ez cinkes nem hinném hogy a 3. csaj belemegy mer ugye legjobb barátnő ahogy írtad...ilyen témákkal vigyázni kell borotvaélen táncolsz bár aki nem mer nem nyer sok a lehetőség és sok módon is végződhet de tuti nem Happy End lesz a vége ezt én itt lefogadom...
2009. márc. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát a legjobb barátnők már csak ilyenek!

Mi is nagyon sokmindent együtt csinálunk a barátnőmmel, utcán simán megfogom a kezét vagy átölelem, de ettől még nem vagyunk leszbik, mert mindketten a fiúkat "szeressük"!

2009. márc. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy sok időt töltenek együtt normális dolog legjobb barátnőknél. Mi is szoktunk olyan dolgokat csinálni barátnőmmel ami félreérthető, kézen fogva sétálunk, szájrapuszi, átölel, de ettől még nincs köztünk semmi és nem vagyunk biszexuálisok, se leszbik. És ha a barátom azt mondaná hogy hármasban szeretné vele, rögtön kivágnám. Szóval ilyenekkel vigyázz.
2009. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!