Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne átlagos éjszaka legyen?

Figyelt kérdés
Azt akarom hogy nem átlagos éjszakát töltsünk együtt, (jól érezzük egymást.. beindulunk szex és stb.) Ez se unalmas mert jól érezzük magunk meg minden, de most valamivel fel szeretném dobni egy kis erotika fürdőzés vagy ilyenek? Amúgy majdnem 17 éves lány vagyok ezt csak azért írom mert sokan megkérdezik.
2009. márc. 9. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fürdőzés tökéletes ötlet,közebe egy kis masszírozgatással. esetleg vegyél fel valami izgató ruhát (pl bikini) , csináljatok olyan élményeket amiket együtt még nem próbáltatok. Sztriptízelj neki. Újítsatok, mindig ki lehet találni valamit:D
2009. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! hát, ha elfogadod egy nem túl fiatal férfi válaszát, az alábbiak jutnak eszembe:

-közös gyertyafényes vacsora, ez csak természetes!

-együttfürdés, masszírozás

-virágrendelés-nem a Te részedről

-vágynövelőkből álló (sajt, kagyló, tengeri herkentyűk) hidegtál, persze csak,ha szeretitek

-és természetesen hűtött pezsgő! - ez a legfontosabb!!


Szép estét kívánok!

2009. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a fürdőzés előttre ajánlanék legalább egy fél flakon olaj szétkenését egymás testén, aztán szorosan összesimulva még csúszkálhattok egymáson, utána úgyis kell egy jó kis fürdő, hogy lemossátok :)
2009. márc. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen olaj?
2009. márc. 10. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
hát, nekem sem a masszírozás, sem a közös fürdőzés nem jött be. Viszont azt élveztem, mikor négyévi házasság után, mint az első szexelők, kimentünk a kocsival a birkák közé autósszexre. Attól függ, mire indul be a barátod, de a gyertyafényes vacsi szerintem a lánynak többet jelent, mint a férfinek. Én inkább sztriptízelnék neki a helyedben valami jó vetkőzős számra
2009. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!