Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gyerekek, a pornófilmekben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekek, a pornófilmekben orálnál a csajok miért köpik le MINDIG a pasi péniszét?

Figyelt kérdés
Ez már nagyon érdekelne... és tök undi.
2011. máj. 6. 20:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

21:56-os, lány létedre am szépen beszélsz.:)


Egyébként kedves kérdező! Nekem vannak olyan férfi ismerőseim akiket ez felizgat, néha a páromnak is bejön. :) Bár én nem konkrétan leköpni szoktam, nem vagyok én pornószínésznő :P Inkább csak a nyál mennyiségét növelem ... :) Ha érted mire gondolok!

2011. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Szinte mindig izgatom szájjal, sosem köpöm le, és sose termelek egy liter nyált. Mégis élvezi. Annyi nyál van a szádban hogy "csússzon a dolog" utána meg jön az előváladék, ami sikosító gyanánt szolgál amúgy is. Szóval mi nem köpködünk.

Amúgy amikor meg ő nyal engem, elég bő nyállal teheti, mert mielőtt fölém hajolna, a combomba törli az arcát. :D

Kinek mi a megszokott.

2011. máj. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%

tegnap 21.56

Eszméletlen vagy! Komolyan mondom, 10 percig röhögtem rajtad! Ebből is látszik, hogy egyenjogúság van, a lányok már rondábban beszélnek, mint a fiúk.

2011. máj. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

A tegnapi 21:56-os vagyok!


Elnézést kívánok, ha bárkit bármilyen jogában, szemléletében, hitében megsértettem. A tegnapi szókincshasználat csak úgy jött. Betudható annak, hogy tegnap már nagyon kivoltam, ami nem került orvoslásra.


A női nemiszervre való köpködés szerintem is gusztustalan és jól el fenekelném a páromat, ha még egyszer megcsinálná. Ez így megfelel?



Jézus 22L

2011. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

nekem az orális szex valahogy nem jön be és ha pornót nézek az a részt mindig át is tekerem mert én nem tudom miért de megalázónak érzem és az eddigi barátaimnak sem engedtem soha

20/L

2011. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi bajotok a 21:56-al. Igen, volt par nem annyira szep szo, na es? Ugy irt, mert felhaboritonak tartotta a baratja gesztusat. En teljesen megertem.

Kedves 21:56os: Jovo alkalommal , ha meg megtortenik ugy is tegyel amint mondtad. Bassz oda egyet a tarkoraja ugy ahogy kell, hogy megemlegessen! Hihetetlenul ronda dolognak tartom lekopni a nemi szervet, foleg egy noet.


25L

2011. máj. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Most már megértem, miért írta azokat. viszont:

mi srácok titkon arra vágyunk, hogy végre kényeztethessünk egy nőt, aki tényleg nőies. A nőiesség pedig itt abban kezdődne, hogy pl. elhangozna egy "Pisti, ezt ne, mert utálom!" vagy egy hasonló mondat.

Jól jegyezzétek meg! Kedvességgel, finomsággal sokkal többet el lehet érni!:)

2011. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

13:00

Ez rendben is van, de pl. ha velem megtörténne az ominózus eset, úgy felmenne a vérnyomásom, hogy szerintem élből orrbatérdelném az illetőt. Elég csak elképzelni, hogy valaki ilyesmit csinálna velem, és elborul az agyam. Szóval ez esetben annyira lennék kedves, mint egy csapat éhes krokodil!

2011. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

jólvan srácok. szerintem mind2 fél elég g-ci egy ilyen sztoriban. egy kiadós dugásba beleférhet egy ilyen baleset, de párkapcsolatnál elég gáz

biztos az a lényege az egésznek, hogy tarkónbasszuk a másikat, ha valamit nem úgy csinál, ahogy szeretjük, vagy ha amit nem szeretünk. bár mondani könnyebb, de aki komolyan egy szex kellős közepén levág egy pofont, azt megtapsolom.

továbbá elég retardáltnak kell lenni ahhoz is, hogy leköpjük a másikat, nem csak nemiszervnél. aki ilyet csinál, az már ennyi erővel mehetne jelentkezni német kakapornóba, nincs olyan brutális különbség, mint amilyennek hangzik. ja és alkalmatlan a szexhez, attól hogy valaki annak idején sok pornót nézett, nem jelenti azt, hogy úgy is kell viselkednie, mint egy érzéketlen barom állatnak.

2011. máj. 8. 17:04
 20/20 anonim ***** válasza:

Alapvetően a köpködéssel semmi baj nincsen, viszont a mi kultúránkban a másik megvetését és megalázását jelenti...


ebből is látható, hogy a pornófilmek legfőbb célja a nemek közti kapcsolat állatiasnak sem mondható szintre degradálása, ahol a másik csak egy használati tárgy...


ez pedig éppen tökéletes ellentéte aannak, amit a szexualitás valójában jelent, mégpedig a másik iránti megbecsülést.

2014. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!