Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Homoszexuális, vagy nem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális, vagy nem az osztálytársam?

Figyelt kérdés
van az osztályomban egy olyan gyerek aki állandóan melegeskedikés már nagyon idegesít. meg mindig úgy csinál mintha kielégítené magát és ezt általába fiuk előtt. vagy pl.: nincs is témába de úgy csinál mint a legjobb barátját orálisan kielégítené?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?4
2009. márc. 9. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges, hogy meleg, de az is lehet, hogy csak feltűnési viszketegségben szenved, esetleg így akar vicces lenni.
2009. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
sztem nem meleg..a melegek általában nem ilyenek..vagy ha még is akkor a fél osztályom szereti a saját nemét:D
2009. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak viccel, és a helyes kifejezés: meleg/homoszexuális(ez a leszbikusokra is használható szó).
2009. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Fiatalság bolondság.
2009. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Sztem nem meleg, csak így akar feltűnni, vagy épp vicces lenni:)

23/F

2009. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is poénkodik,illetve feltünési viszketegsége van...ha egyszer jól lecseszik,akkor talán abbahagyja.
2009. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Thurston ***** válasza:
86%
Elég idiótán néz ki így átszerkesztve a kérdés. A vagy elé nem kell vessző. Így olyan, mintha azt kérdezné a kérdező, hogy ez a személy homoszexuális-e, vagy esetleg nem az osztálytársa. X(
2009. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Poénkodnak csak, aki tényleg homoszexuális az nem így viselkedik.
2009. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem tuti nem homokos. Ha igazán az lenne, akkor megpróbálná titkolni és nem kimutatni, egy jó kis pletyka senkinek sem hiányzik. Csak poénkodik, mi is szoktunk így játszani a csajokkal, mintha kinyalnánk egymást, stb :D
2009. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
79%

Nah ilyen tudnék mesélni én is...

6 évig volt benne részem,XD

de jó fej a csávó,nem meleg és rendes ember..

2009. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!