Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretkezés végén a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés végén a barátom mindig vmelyik testrészemre akar élvezni, de én mit csináljak amíg ő magával foglalkozik ? Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Olyan kellemetlen helyzet h én csak fekszem és várok , vagy nem csak én érzem annak? sajnos elég tapasztalatlan vagyok még ilyen téren :(
2009. márc. 9. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Például levezetésnek maszturbálhatsz egyet. Elélvezni is könnyebb és addig is csinálsz "valamit"


Egyébként miért nem használtok gumit? Vagy ő kéri a testre élvezést?


25/f

2009. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Én biztos nem engedném meg neki mármint az enyémnek, de ez az én véleményem, de ahogy te is mondod kellemetlen neked is...
2009. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amig a barátod azzal foglalkozik hogy elélvezzen, te is mondjuk addig simogathatod magad, ezzel mégjobban lehet izgatni a férfiakat. Vagy például segits neki, mi lenne ha mondjuk te csinálnád? Vagy az sem rossz ha a zacsit simogatod, és izgatod azzal hogy beszélsz hozzá.

Vagy egy példa ha mondjuk a melleidre akar élvezni, feltérdelhetsz elé amig ő veri és csókolgathatod a testét.

Vagy kérdezd meg, hogy izgatná-e valami ilyenkor, és azt is lehet csinálni.

Próbálkozz csak bátran az ágyban semmit sem szabad szégyelni, ott a vágyakat kell kiélni.

24/L

2009. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Van kifejezetten erre a célra egy testrészed - én azt javasolnám. Nagyon kellemes érzés :-)

Ha ezt nem akarod, akkor fogd meg őt, ahogy éppen kézre (lábra) esik - és mozogj vele együtt.

2009. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Húúú köszi a gyors válaszokat :) !!!

Hát igen általában ő kéri, mert a gumit nem nagyon tudja elviselni. :S

és igen kellemetlen ahogy Te mondod, mondjuk engem nem a tudat zavar, meg nem lenne vele semmi bajom ,csak nem mer bennem elmenni és ugye pár másodpercbe beletelik amíg megtörténik maga a dolog én meg addig nem tudom mit tehetnék, mondjuk az elsőőő kommentből tudok ötletet meríteni ! :) nagyon köszönöm nektek :)

2009. márc. 9. 19:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon köszönöm az új válaszokat is nagyon nagy segítség vagytok !!! de tényleg :)
2009. márc. 9. 19:29
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Csináld ami jólesik:)

A legjobb, ha simogatod közben:) Tüzeli a vágyait, és gyorsabban el fog menni, a lényeg, hogy semmi aszexuálisat ne csinálj...pl míg vársz a ejakuációjára, addig ne gyújts rá, vagy ilyenek:D

Ha te vagy alul, és a rád szeretné, simogasd ahol éred, vagy saját magad:)

Remélem tudtam segíteni:)

Kéztörlőt, vagy törölközőt tarts a közelben;:)

23/F

2009. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is van ilyen. de én csinálom a páromnak, nem o magának! :) Csináld te is :)
2009. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!