Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az gaz, ha egy lanynak szoros...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gaz, ha egy lanynak szoros az anusza korul? (tehat nem a feneke hanem a lyuknal kozvetlen)

Figyelt kérdés
Nekem olyan es hat nem csak par szal:( eddig nem mertem baratom elott olyan pozban lenni hogy eszrevegye de elobbutobb sexnel pl kutyapozban biztos eszrevenne, felek mit fog szolni :(( ez gyakori noknel??
2009. márc. 9. 18:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Helló, a feleségem egy fekete hajú lány, erős a szőre mindenhol. Amikor összekerültünk, a borotválás még nem volt nagy divat Magyarországon, de én kérleltem, hadd tehessem meg ÉN. Kb. 2 évig, ha szőrtelen puncit, popsit akartam látni, borotváltam. Persze, örömmel. A punihoz közel végzett fodrászmunka általában meghozta a kedvét az azonnali folytatáshoz is. Aztán egyszercsak nem kellett kérni, magától csinált mindent, és amikor nemrég megkértem, hogy egy kis "retro" kéne a régi idők emlékére, nem volt hajlandó. A punci és popsi csupasz marad, és kész.


Szóval, ha kialakul a bizalom közöttetek, merd megkérni, hogy borotválja le a hajlataidat, ahová te nem érsz el könnyen. Megszokod, majd egy idő után a reggeli zuhanyzás része lesz, hogy odahúzol egyet a borotvával, így mindig friss és puha leszel, amikor csak kell...


Sok sikert.

2009. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nem szúrja szőr a két segfeletek mikor nő?xD Nekem mindig begyullad apuncimon is bőr nemhogy ott:S azért hogy neki szebb látvány legyen én szenvedjek egész nap hogy éget és szúr?hát nem...

ja és kedves 25fXD...én semmit nem tiltok meg senkinek, nem hiszem hogy tiltoan/utasítóan beszélnék, de olyanokat mondani hogy egy szűz lány ne várjon pár hónapot a sexxel sztem butaság, mert lehet hogy te nem olan vagy, elég sok fiu csak kihasználná a fiatal lányokat , és sztem egy kicsit hosszabb kapcsolat több bizalmat is ad, ami sokkal könnyebbé teszi a dolgot:)

és egy férfi sztem sem férfias csupaszon...izlések és pofonok:)én nem várok el senkitől olyat ami rossz neki, tőlem se várják el....

2009. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös. de eddig egyikőnket sem zavarta. A múltkor váratlanul elővette a férjem a borotvát, és kérlelt, hogy hadd szedhesse le nekem. Erre én: jó, de akkor én is neked. Hadd ne mondjam, azóta sem hozta elő a témát, mert napokig viszkedett a lyuka, mikor nőtt vissza a szőr. Én már hozzá vagyok szokva a viszketéshez, mert évek óta csupasz vagyok. De neki nagyon új volt. Amúgy végigröhigcséltük az egészet. JÓ szórakozás volt.
2009. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
4 éves kérdés de írok, nem vagyok troll de kifejezetten szexi ha egy csaj segglyuka szőrös. Volt már pár pipim a felének volt olyan az északi típusú vagy szláv csajoké nem szőrös de a mediterrán keletieseké igen. Jó érzés nyalogatni és megpakolni a bundás nyilást.
2017. nov. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!