Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sztriptízeltetek már párotoknak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztriptízeltetek már párotoknak?

Figyelt kérdés
Milyen mozdulatokkal? Milyen zenére? Szeretném meglepni, de elég béna vagyok..
2009. márc. 9. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is meg akartam lepni ezzel a barátomat az 1éves évfordulónkra,de az utolsó pillanatban berezeltem, mert én is ezt gondoltam magamról h "béna vok" és hát nem lett belőle semmi..
2009. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a Don Omar-tól az Anda sola számot ajánlanám.

http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=and..


Itt vannak strip videók is, hajrá.:)

2009. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Carmen Electra videóit nézegetem, van köztük olyan, ami jó, csak félek, hogy túl esetlen a mozgásom... Inkább szexi képet akarok nyújtani a páromnak, nem pedig nevetségeset :D
2009. márc. 9. 18:18
 4/9 A kérdező kommentje:
2009. márc. 9. 18:23
 5/9 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok. Inkább valami kevésbé ritmikusat válassz, amire lehet lassabban is mozogni.

Félni pedig ne félj, tuti felizgatod a párod, boldog lesz, hogy ezzel kedveskedsz neki, és nem a mozgások hibáját fogja számolni.:)

24/f

2009. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket!
2009. márc. 9. 18:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Aerosmith-Crazy ;)

en is pont azon vagyok h probalom ravenni magam. de szerintem is hiaba parazunk, tuti fog tetszeni neki.

ugyh hajra!

2009. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem pörgősebb zenét válssz, de ne csak egyet és húzd az időt mármint ne egy 3 perces szám alatt vetkőzz le teljesen és szerintem utána (ha oda kerül a sor) is készíts be valami jó nótát, az már valami lassabb legyen... :)
2009. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
aj még nem:( de énis megakarom lepni!!:D:):p
2009. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!