Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A hetvegen szerettem volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hetvegen szerettem volna tobbet nyujtani baratnomnek, pl. hogy orgazmusa legyen. Mennyi ido kell? Vagy hogyan kell csinalni?

Figyelt kérdés
Mar olvastam h mibol all,es hogyan kell,alkalmaztam is...legalabb is azt mondta(es lattam)h jo volt neki.De ilyen vagyok en,tobbet varok el magamtol,ha lehet a legjobbat.kb. fel ora utan meg mindig semmi.Bar ereztem,mintha a G pont kicsit dudorosabb lett volna(kicsit erdes),ez lett volna valami jel h kozel allok hozza vagy megsem?Van valami bevaltabb modszer mint a G pont hivogatasszeru ujazas(jah meg a nyalizas)?Tudtok valami tanacsot adni?koszi elore is...
2009. márc. 9. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. azt is élvezem, ha a hüvelyem felső falát a bejárat környékén a szeméremcsontomhoz "dörzsöli" a párom az ujjával.

Am. valsz. a G-pontot tapintottad ki. Izgasd közben a csiklóját is, úgy hamarabb lesz orgazmusa.

2009. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek, a csikló szinte kivétel nélkül jó célpont. Finoman nyalogatni, gyorsan, pergő nyelvvel, ujjazni közben, ha élvezi. De kérdezgesd, hogy melyiket élvezi jobban. de alapvetően időbe telik, akár 40-45 percbe is, ha sikerül. A lényeg, hogy fel legyen izgulva a barátnőd. Azért ne add fel, a gyakorlással egyre gyorsabban megy majd.


Az enyém pl azt is szereti manapság, ki finoman simogatom a popsilukát. De persze ehhez idő kellett, meg bizalom.

2009. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!