Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor szeretkezel akkor mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wolfud kérdése:

Amikor szeretkezel akkor mit mondasz a társadnak?

Figyelt kérdés
PL: ezaz toljad keményebben stb.
2009. márc. 8. 21:57
1 2
 1/16 Thurston ***** válasza:
73%
Ja, hát ez kétségtelenül elég romantikus.
2009. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
én azt mondom neki hogy szeretlek :)
2009. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Hát amit írtál biztos nem. Azt szoktuk mondani egymásnak h szeretlek:) meg ő folyton dicsér h milyen szép vagyok:)

De persze volt rá példa h olyat mondtam neki amitől totál beindult:)

2009. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
és mitől indult be mondd el légyszí!
2009. márc. 8. 22:03
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Semmi romantikusat, normálisan beszélgetunk, mint azelott... :D
2009. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ, hogy szeretkezünk vagy szexelünk.

Ha szeretkezés, akkor az érzéseimet mutatom ki, hogy mennyire boldog vagyok vele, ha pedig szex:P, akkor aztán sokszor bármi belefér.

Lehet mondani, hogy mit akarsz vele csinálni, esetleg olyat, hogy tanár-diák kapcsolat,és mondod neki, hogy éppen ki vagy. A legtöbb ember vevő ilyenekre, ismerd meg kicsit, határok nincsenek.

2009. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
hogy mennyire szeretem és hogy jó vele.. néha csak úgy beszélgetünk mindenféléről és jókat nevetünk (:
2009. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

(lány20) hogy szeretem és imádom és dicsérem hogy menyire kemény neki és hogy ha jol csinálja akor: igen...ez az!!!

(fiu19) általában kérdezgetem hogy jo e neki, és mondom hogy szeretem és hogy egy istennő!na meg mondom milyen sexy és hogy menyire kivánatos:)

2009. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nehogy kihúzd, abba hagyd, toljad még!!!
2009. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
olyan nedves vagyok, told mélyre meg stb :D de nyögéssel lehet a legjobban felizgatni :)
2009. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!