Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anális szex előtt érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex előtt érdemes beöntést, ugye?

Figyelt kérdés
Hol vegyek hozzá eszközöket? Patika? Hogyan kérjem ki? nem ciki? vagy mit kérjek pontosan?
2009. márc. 8. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Letekered a zuhany fejét és gyenge vízsugarat engedsz magadba és rohanás a WC-re. Nem kell semmi segédeszköz. Ez ingyenes :)
2009. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Úgyis le fognak pontozni, de nem kell beöntés. Ameddig a párod beteszi és neked nem fáj, ott teljesen tiszta. Természetesen ajánlott a gumi, de az első kb 10 centiben normál esetben nincs semmi.
2009. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

De ott is van széklet, ha nem tud rendesen kiürülni. Az pedig a helytelen táplálkozás (kevés folyadék, rostszegény táplálkozás) miatt fordul elő.

Gumit pedig mindenképp használni kell.

2009. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A zuhanyos dolog, az fáj? Kicsit tartok tőle (sőt nagyon)
2009. márc. 8. 20:32
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Hát ha már a beöntéstől tartasz, magától az análtól nem??? Nem muszáj csinálni ha nem akarod. Gusztustalan az egész...sztem.
2009. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Hát figy a zuhanyzós módszerrel azért nagyon kell vigyázni, csak nagyon lassú folyású és kézmeleg vízzel szabad! De inkább azzal sem, mert a hálózati víznek változhat a nyomása is. Neten is lehet rendelni beöntőkészüléket, úgy kevésbé ciki. De beöntést én mindenképp ajánlok előtte. Sokat írják, hogy nem kell, de szerintem megnyugtatóbb is, meg higiénikusabb - már ha az análnál lehet higiéniáról beszélni :)
2009. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendelni nem szeretnék. Patikában mit nem kellemetlen kérni?
2009. márc. 8. 21:55
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
A Rossmann-ban Aquatus Plus Rectum Complex készülék néven árulnak ilyet, 3990 Ft-ért. Én semmi pénzért nem használnám, de éppen ma láttam a prospektusban...
2009. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos én nemnagyon értek ehez ezért lehet hogy hülyeséget írok. Ha van tusfürdős flakonod ami már üres és le lehet szedni a tetejét akkor azzal is megpróbálhatod. Először mosd ki,töltsd fel(fontos hogy ne legyen de túl hodeg se túl meleg!!) azután lazítsd el magad és szorítsd oda a flakon végét a fenekedhez. Azután óvatosan szorítsd össze a flakont azután írány a wc. Nemkell túl sok vizet használni szerintem hiszen nem az egész beled akarod kitisztítani csak azt a kb 10-15 cm-t:)

Amúgy az igazi beöntőkészülék olyan mint az infúzió. Egy felakasztott kis tasak és abból egy cső, a vizet a gravitáció vagy a tasak összenyomása engedi beléd, én a tusrózsásban vagy a beöntőgépekben nembíznék.

2009. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a zuhanyt jó ötletnek tartom. Én is azt szoktam használni. Beguggolok a fürdőkádba, lecsavarom a zuhanyfejet és langyos vizet folyatok, de nem túl gyengén, hiszen be kell hatolnia popsiba. Olyan erőségű vízsugarat válassz, ami még kellemes, nem okoz fájdalmat. Locsolgasd a popsilyukad és lazulj el. Közben mutatóujjamat benyálazom, és finoman próbálom a popsimba dugni. Persze csak amennyire engedi magát. Aztán, amikor már viszonylag szabad a pálya, akkor a vízsugár már utat talál magának. Ilyenkor jó adad víz kerül a popóba, amit kis nyomással ki lehet préselni. Mintha épp a természetes dolgot intéznéd. Nem szoktam vele a wc-re rohanni, a fürdőkádba engedem ki a vizet, hiszen még jó párszor meg kell ismételni. Addig csinálom, amíg tiszta víz nem folyik ki. Aztán ujjal is ellenőrzöm. Jah, azt elfelejtettem elején mondani, hogy a fürdést vécézés előzi meg.
2009. dec. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!