Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom nem szeret smárolni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szeret smárolni, de én igen. Ráhagyjam vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ismeros. sokaig elnyomta 1 puszival vagy elhulyeskedte. de aztan raszoktattam.:) meg mondtam is h en imadom csokolni. persze neki is kell kedve legyen de ez mar rajtad is mulik. ne eroltesd es olyankor probalj 1 rendesebb csokot kicsikarni mikor a helyzet es a hangulat is megfelelo.

az is lehet gond h nem 1forman csokoltok es ezert neki nem jo/neked. ezen csak a gyakorlat tud segiteni, probaljatok 1masra hangolodni, kerulni ha vmi nem tetszik a masiknak vagy raszoktatni.

2009. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ismerős csak nálunk forditva épp a barátnőm nem nagyon szeret smárolni, és egésznap elvan 1-2 kis csókkal :S
2009. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? keress másikat :D
2009. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nem tudom hány évesek vagytok, én 34. Elég sok mindent megéltem már :) Az én férjem kerek perec megmondta, hogy nem szeret smárolni. Nos! Én elfogadtam, sosem erőltettem, nem is szoktattam rá. Ezzel elértem nála azt, hogy vannak pillanatok, amikor egyszercsak smárol velem. Nem vagyunk egyformák :)
2009. márc. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!