Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen sexuális vágyaitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sexuális vágyaitok vannak? Volt amit már megvalósitottál?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdő vagyok, szal leginkább új pózok és helyszínek kipróbálása :) 23/l
2009. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy ez furán fog hangzani de én mindenképpen szerettem volna strandom a vízbe kipríbálni a vízesés alatt amikor csak ketten vagyunk és kipróbáltuk a párommal nagyon jó volt
2009. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi legnagyobb vágyam, hogy végre túlessek az első alkalmon :) Most már ilyen vágyaim vannak, mint szex az utcán éjszaka, szex vonatfülkében és egyebek :)
2009. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagy vágyam lenne vízesés alatt szeretkezni egyszer, de ki tudja megvalósítom-e. XD Majd ez még a jövő zenéje... :)
2009. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Peszgőfürdős-romantikus szeretkezés jelenleg, kis borral, gyertyafénnyel. Talán mert nincs barátom, és már sokmindent kipróbáltam.


Nagyon régi vágyak: Szexrabszolga (ha csak egy éjszakára is, de megvolt). Dunaparton (néhányszor megvolt). A suliban (nem próbáltam, de kiránduláson osztályprogramról ellógva igen). Hármasban két barátommal (egy lány és egy fiú, sajnos ez sem jött össze). Tapasztalt pasival lefeküdni (a rajtam tanult tapasztalatlan jobb volt).


Prosztatamasszázst csinálni, anális szex, strandon, vonaton, bilincsben, kibilincselt pasival, szolgaként, fiatal sráccal, bekötött szemmel, durván, tantrikusan, úgy hogy rajtakaphatnak, azt hiszem mindenféle megvolt, kivéve hármasban, állattal, pisi-kaki szex (utóbbi kettőt be sem vállalnám).

2009. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lánnal kipróbálni..:) L/17
2009. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*Lánnyal.:)
2009. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem az anál kipróbálása volt, megvolt :)

Most még ami mozgatja fantáziámat néha, az a prosztatamasszázs, de ez még nagyon a jövő zenéje.

2009. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sokminden volt már, főleg sokféle helyszínen :) Kipróbálnám még lánnyal (lány vagyok) és akár hármasban is, de csak úgy, hogy nem kötődöm érzelmileg a másik 2 emberhez.

Ha ezek kimaradnak az sem baj, de azért kicsit vágyom rá :)

2009. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!