Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az baj, ha nem akarom a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha nem akarom a párom orálisan kielégíteni? Mit csináljak? Adjatok tanácsot kérlek!

Figyelt kérdés
Csak leszopni nem akarom. Kiverést bevállalom.
2009. márc. 8. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
akkor ne tedd.. semmi sem kötelezö.. :) talán majd később mégiscsak szeretnéd kipróbálni..de amíg nem akarod, hagyd.. :)
2009. márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Beszéld meg vele,ha igazán szeret,meg fogja érteni.Ehhez lelki felkészültség kell,én szentül hittem hogy sosem leszek rá képes,de annyira imádom a barátom hogy szinte már én akartam megtenni,hogy jól érezze magát.

Semmi sem kötelező,érthető ha nem akarod megtenni.

2009. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szereti csinálni, de az biztos, hogy jól esne a párodnak. Majd ha úgy érzed, eljött az ideje, úgyis csinálni fogod. A szájba élvezés meg nem kötelező. Én mindig attól tartottam, ezért nem akartam orálisan csinálni. De mivel a párom nem erőlteti rám, így a kényeztetésben benne vagyok, csak kézzel fejezem be. Mellesleg így nagyon élvezem csinálni, mert felizgat, hogy élvezi :)
2009. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne csináld végig szájjal neki.De ha csak attól félsz, hogy a szádba élvez és az rossz akkor ne oda élvezzen, de attól még szopni lehet a péniszt, az nagyon jó egy férfinak, mint ahogy a nyalás is a nőknek.
2009. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Én ezt annyira nem értem... Miért ilyen "buták" a nők?????????? Miért nem tudtok megbízni a barátotokban???? Egyszerűen mondd meg neki, hogy szeretnéd csinálni, mert az neki jó, de nem akarod, hogy a szádba élvezzen! Szerinted nem fogja megérteni???? Hát de! És egy normális pasi, aki szereti a barátnőjét, sose élvezne bele....!!!


Ebben a témában nekem is problémáim vannak a barátnőmmel! Néha félreérti a helyzetet, és azt hiszi, azt akarom, hogy sz*pjon le, és elkezd magyarázkodni, hogy ő akarja, mert az nekem jó lenne, de fél; ettől-attól-amattól... kicsit idegesít, hogy nem bírja megmondani az igazat, hogy miért nem akarja, hogy nem bízik bennem... mondott már olyat is, hogy fél, hogy rendszert akarok majd ebből, hogy fél, hogy a szájába élvezek, meg hogy ez nem "olyan"... Ja, és 17 éves, szal nemis éretlen (csak szűzek vagyunk még)


Nők nők... olyan buták vagytok! Lehet lepontozni, nem érdekel!

2009. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok (19:54)

Én 16 éves vagyok, a barátnőm pedig 17...

2009. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!