Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt a legextrémebb hely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legextrémebb hely ahol sexeltetek? Kort is irjatok, ha lehet.

Figyelt kérdés
(Nekem 1 játszótér este 8 pad.. Mikor befejeztük észrevettük, hogy kb 5 kutyasétáltató nézhette végig... )
2009. márc. 8. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen kérdés! Keress rá!

Én is tettem fel egy ilyen kérdést kb 1 hónapja!

réten,lucernásban,szőlősben,autóban

2009. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok!

Írd be ezt:

Milyen helyen szeretkeztetek már ágyon kívül?-ez volt az én kérdésem,14 válasz érkezett rá!

2009. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
játszótéren?ahol reggel utána gyerekek rohangálnak...ááá nem tudnék ilyet az tuti....sose csinálnám ott ahol mást zavarhatok vele....
2009. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Unom már, hogy folyton ilyen kérdéseket tesznek fel, csakhogy minél többen válaszoljanak... "kort és nevet is!!" pff.... ha ennyire érdekel, keress rá, és olvasgathatsz!
2009. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
wc 1 panzioban. 20an voltunk 1 szobaban ugyh kimentunk a mosdoba (ami nem volt tul jo allapotban mivel kb 50 emberre lehetett 1db) szerencsere nem jott senki arrafele. 18f
2009. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
kultur otthonban, kádban, asztalon de még kővetkeznek majd tőbb extrémebnél extrémeb helyek is;) 20l
2009. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
52%
suli WC, autó, erdőben, suli öltözője, vonatban, este a parkban, szinház (páholyban, de ott csak orális volt)
2009. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Volán busz, utolsó járat, bevásárlóközpont tetején, vonaton L20
2009. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!