Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg lehetséges leküzdeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetséges leküzdeni a korai magömlés problémáját?

Figyelt kérdés

Sajnos sokszor nálam is előfordul önkielégítésnél, hogy nagyon hamar elmegyek. De vannak napok amikor nagyon sokáig is bírom.. (sajnos ez utóbbiból kevesebb van)

egyszer már az is előfordult hogy a barátnőm keményen dolgozott rajtam, verte nekem..de akkor alkalmaztam a pc izom összehuzást és nem lőttem el magam..

olvasgatva itt a gyakorikerdesek.hu-n a szex témában olvastam egy témában ezeket találtam: \\\'Barátnőmmel való kapsolatom elején nálam is ez volt a helyzet, de aztán négy hónap után már beállt egy visszafogottabb szintre az ingerküszöböm. \\\'

vagy: Egy idő után oldódott a dolog.

és hozzáteszem mostanában sokszor előfordul hogy amire régebben kapásbol felállt a zászlo mostanában már sokkal több kell hogy felegyenesedjek:)

tényleg lehetséges ez hogy a kor előrehaladtával megoldódik ez a probléma.. és "visszafogottabb" leszekm, tovább bírom?

mondjuk azért gondolom nem árt a maszturbálás közbeni gyakorlás önmagammegismerés :)


2009. márc. 8. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Bizony ám, no meg szoríthatod kisséa pénisz tövét, erre gyűrűk is léteznek.

Minél többször engeded kia fáradt gőzt, annál több idő kell majd ahhoz, hogy elmenj. Ezzel nem buzdítalak semmire, tényleg a tapasztaláson múlika dolog, tehát ezt gyakorolni kell:)

Hallottam már olyanról is, akinek orgazmusa (ez nem kizárólag női kifejezés) ugyan volt de ha akarta, nem volt magömlés, el tudta szeparálni a két dolgot

2009. márc. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt én is megtudom csinálni..különválasztani a kettőt..
2009. márc. 8. 02:11
 3/4 A kérdező kommentje:
de akkor jól értem idővel megoldódik a probléma.. de azért nem ért a gyakorlás??
2009. márc. 8. 02:12
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyakorlás nem árt semmiképp, maszturbáció közben nyugodtan próbáld, hogyan tudod visszatartani stb.

Az pedig, hogy már több kell az izgalomhoz, az szintén normális, hiszen ha valami megszokott lesz, akkor már több kell.

Ilyenkor jönnek idővel a perverz hajlamok:)

Itt viszont az lesz fontos, hogy ha nem is most, de idővel mindenképp meséljetek egymásnak a vágyaitokról, hogy ki hogyan szeretné, mi gerjeszti be igazán.

2009. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!