Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, te mit tennétek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, te mit tennétek ha a párotok sokkal kevesebb szex-szel is beéri, mint ti?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek... tudom, hogy fáradt, mert dolgozik (én még tanulok), de akkor is, ha hetente több alkalommal is úgy alszom el, hogy nem kaptam semmit, akkor azért az nem egy jó dolog. De szeretem, és máshol sem akarom keresni a szexet. Mit tennétek, próbálkoznátok, beérnétek kevesebbel, vagy otthagynátok? 25/L
2009. márc. 8. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Úgy felhúznám, hogy nem bírná ki, ha nem eshet rögtön nekem...:)
2009. márc. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
úgy nem jó egy szexuális együttlét, ha a másik fél csak kényszerből csinálja...az már felér egy kisebbfajta erőszakkal...vagy próbáld meg tényleg úgy beindítani, hogy ő akarja, vagy ha nem sikerül elégedj meg annyival, amennyit kapsz....gondolj arra hogy ott az egész életetek és még nagyon sokszor lesztek ti együtt.... amikor meg nem bírsz magaddal, masztizz...nem róhatja fel neked, ha tudja, hogy többre lenne szükséged... csak semmiképp ne keresd más férfinál a pótlást! (20/L)
2009. márc. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Erre mit lehet írni... Dobj egy privát üzenetet nekem és megoldjuk okosban. :D
2009. márc. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős probléma. :( Vagy megbeszéled vele, hogy szeretőt tartassz (ez elég gáz, de tulajdonképpen miért ne, ha nem bánja?). Vagy szerzel egy vibrátort. Vagy vibrátor nélkül masztizol. Amit ne csinálj: ne kényszerítsd rá a szexre, mert még kevéssé fogja kívánni. Persze ha ártatlan szeretgetés címén felhúzod, és ő akarja, az más, de ez nem biztos hogy sikerülni fog. Gondolom az nem játszik, hogy otthagyod egy macsóért, aki minden este megadja ami jár...
2009. márc. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!