Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok! Milyen ha igazán nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyen ha igazán nagy orgazmusotok van? és hogyan érhető ez el?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 23:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hm.. Hogyan érhető el?:) egy jó társsal, szeretővel..:) Nekem lezsibbad a testem, remegek picit, a hüvelyem párszor önkéntelenül összehúzódik, bezsizsizik a szemem, és azt érzem, hogy hhhuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhh de jóóó voltttttttt..:D:)
2009. márc. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és meddig tart? mármint mikor lesz vége? mikor már elkezd fájni?:é
2009. márc. 7. 23:33
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
23:31, és mit szólt hozzá a párod, ha nem túl intim a kérdés..?:)
2009. márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nem, az orgazmus az nem fáj.. ez pár perc.. vagy hogy érted?
2009. márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

pl. élvezem meg minden, alig kapok levegőt meg ienek.

de honnan tudjam meg, mikor megyek el?

mert hirtelen egyig percről a másikra el kezd fájni:(

2009. márc. 7. 23:36
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az nem pisi volt szerintem, hanem G-pont orgazmus :) Az a folyadék is a húgycsövön keresztül távozik, csak kevesebb, és kissé átlátszóbb. Illatra lehet olyan, mint a vizelet, hisz ugyanazon a helyen haladnak végig, felveheti a húgycső illatát. Orgazmus közben elég nehéz bepisilni :)


Nekem nem kezd el utána fájni, de sokaknak igen. Ha csinálja tovább a párom, akkor egy ideig orgazmus után "érzéketlen", de utána pár pillanat, és megint jöhet az orgazmus. Én így működöm :) Volt már, mikor hiába mondtam neki, hogy hagyja abba, nem hagyta, és utána egy mégnagyobb élvezés következett :) Isteni volt.

2009. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
23:31 vagyok Szerencsére a párom elég nyitott és intelligens, így semmilyen kellemetlenség nem adódott ebből. Azthiszem ez neki is egy jó emlék marad :)
2009. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
hol, mid fáj?
2009. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

de nekem meg hirtelen egyszer jó, aztán a másik pillben meg rossz érzés.:S

én rontok el valamit? bennem van a hiba? vagy a pasimban?

mit tehetünk, h elérjem az orgazmust és ne fájjon utánna?

2009. márc. 7. 23:38
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hmm...

Hüvelyi orgazmusnál összehúzódik a hüvelyizmod, elernyed, majd ezt ismétli kis időn keresztül, először gyorsabban, utána lassabban és kevésbé intenzíven.

G-pont orgazmusnál van az a "bepisilős" érzés, mikor folyadék is kifolyhat, spriccelhet, de ez nem mindenkinél jelentkezik. Én azzal tudom megkülönböztetni a hüvelyitől, hogy belül sokkal "csikisebb" érzés :D Máshogy nem tudom leírni :D

Csiklós még nem volt nekem szerintem, mert nem nagyon szoktunk vele foglalkozni, a hüvelyi a nyerő :)

2009. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!