Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ma megint megpróbáltuk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma megint megpróbáltuk a párommal a sexet de nem jött össze amint beraktam elmentem és utánna lekonyult szerintem még mindig korai magömlésem van, de régen is így volt utánna pedig jó lett mit csinálja hogy ne menjek el olan gyorsan?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövöd, csak gyakorolni kell :) Próbáljátok úgy csinálni, hogy első élvezést csak szájjal, kézzel, pettingelve, utána a másodikra lehet tovább fog tartani :) Barátom szűz volt, mikor először lefeküdtünk, mi is gyakoroltunk sokat, ez a dolog bevált. Sok sikert!
2009. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igazából ez úgy is megoldható, hogy első körben megkéred a barátnőd hogy kicsit kényeztessen akár kézzel akár szájjal. általában a második körben már tovább kéne bírni. Ez nálunk is bejött
2009. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom, hogy ha elsőre túl hamar el is megyek, a második már sokkal tovább tart. Nem vagyok régi motoros, kábé 1 hónapja élek aktív szexuális életet partnerre.
2009. márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki h előtte kb 1-2-3 órával önkielégíítessz és ugyebár akkor kevesebb lesz a sperma ami még van tehát elvileg lassabban fogsz elmenni... vagy fene tudja de 1 próbát megér.
2009. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ezt mar en is kiprobaltam h maszturbaltam elotte par oraval es naon jo hatasa volt..elotte kb 5 p alatt elmentem es most siman birtam egy orat:D
2009. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!