Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elkaptam valami fertőzést?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkaptam valami fertőzést?

Figyelt kérdés
Péntek este a párommal való együttlét fájdalmas volt, már mikor ujjazott,égő érzásem volt,sziszegtem a nyálra és abba kellett hagynunk az egészet. Nem értem mi lehet a gond, mert ma eltűnt minden bajom. Hozzáteszem,este kefírt tetem magamra,hallottam jótékony hatását,lehet az segített. A kapcsolatunk stabil, biztos,hogy nem mentünk félre, ebben semmi kétségem. Hétfőn mindenképp elmegyek dokihoz. De vajon mi lehet ez? Valakinek volt már hasonló? Félek,hogy valami komoly. Bár tudom, akár wc-n, bárhol összeszedhettem,mondjuk hüvelygombát.
2009. márc. 7. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem múlik, irány nőgyógyász.
2009. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem rég volt..és sajnos a világ bunkójától kaptam el..a h megtudta lelépett..fene a pofáját.

Nekem olyan volt h sűrű fehér, és annyira viszketett szúrt csípett, h nem tudtam szinte aludni se, majd csak hajnalba..ez 5napig tartott, majd irány nyőgyógyász. Amit ott kaptam gyógyszert az nagyon sokat segített, már az első nap után, mert addig midne éjszaka könnybe volt a szemem, nappal is kellemetlen volt, de inkább este fele volt elviselhetetlenebb. Nekem azóta 5gyógyszert írtak fel, mert hólyaghurotom is lett, mert tovább terjedt ez a nyavaja..pisilni még most is alig tudok, pedig már 2honapja h ez elkezdődött.

Azért írtam le neked ilyen hosszan h ne h te is úgyjárj h ne menj el időbe, és megjárd vele, mert nagyon kellemetlen, nekem a szexet nem ajálja még az orvos, ami nem is hiányzik azután a roh@dék után..

2009. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!