Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fél éve élek szexuális életet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve élek szexuális életet, de még mindig nemvolt orgazmusom! Sokan mondják, hogy a pasimmal van gond, de szerintem nem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 vagyok! nekem ő volt az első, 2 hónap után és már fél éve vagyunk együtt! szeretjöük egymást , de nagyon! Nagyon jó vele lenni, és élvezem vele a szexet, d emég sosem mentem el! néhány embernek akinek elmesééltem , aztmondták h lehet nem illünk össze az ágyban! de nem értem... én szeretem meg minden szóval nemhiszem h ezzel lenne a gondd! amugy meg ha sosem lesz orgazmusom engem az sem zavarna, mert a szex jó vele, meg csiklói mindig megvan. DE azért kiváncsi lennék a ti véleményetekre ezzel a témával kapcsolatban! Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 7. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem a pasiddal van gond, nem minden nő képes orgazmusra. vagy csak nem rögtön... és ettől még összeilletek:) gyakorolni kell, és akkor talán egyszer majd neked is lesz orgazmusod;) bár ahogy mondtam, nem minden nő képes rá.
2009. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
ha téged ez nem zavar akkor nincs baj :)
2009. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Csatlakozon az előttem szólóhoz,nem minden nő képes rá..én is így vok a párommal,hiába szeretkezünk akár 2-2,5 órát akkor sem sikerül neki,csak a csiklói orgazmus!Próbálkozzatok,mi is azt tesszük...valamikor biztos sikerül. :)
2009. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy csikló orgazmusod van. Én is 16 vok és 1 éve szexelek és még nem volt semmilyen orgazmusom. Hüvely orgazmusra nem minden nő képes.
2009. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Az orgazmus elérését meg lehet tanulni, ha nem megy a hüvelyi, a csiklós biztos sikerülni fog! Kitartás
2009. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj lehet hogy csak a pozícióval van a gond. Nekem többféle orgazmusom is szokott lenni, de meg van hogy melyiket melyik pozicióban tudom megélni. Próbálkozz azzal a híres G ponttal az valami fantasztikus érzés. Nekem csak 3 év után sikerült elérni ezt de megérte várni rá mert nagyszerű. Lehet hogy még nem próbáltátok ki az összes pózt, de nyugi még én sem, pedig 33 éves vagyok. Sok sikert!
2009. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szija

mi 3szor feküdtünk le eddig előtte meg csak petting és még sosem mentem el...csak egyetlenegyszer a volt barátomnál régen...és engem is nagyon zavar de annyira nem mint őt:S nem vele van a baj én attól még nagyon élvezem csak ő már nagyon akarja h elmenjek...de én élvezem és örülök h én kielégítem őt csak azt hiszi vele van a baj...remélem egyszer eljön a mi időnk is:)

16lány

2009. márc. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Végzel valamiféle önkielégítést?
2009. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!